Niedziela, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 1800
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kolarze byli na obozie

Wiadomości: Władysławowo
Niedziela, 1 stycznia 2012, 17:33
Aktualizacja: 17:34
Autor: red
Fot. LKKS Górnik Wałbrzych
Zawodnicy LKKS „Górnik Wałbrzych" w składzie: Aleksandra Dmytrasz, Monika Lasota, Paweł Przewięda, Mateusz Kowalski i Tomasz Mickiewicz przebywali na zgrupowaniu Kadry Wojewódzkiej Juniorów Dolnośląskiego Związku Kolarskiego w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich "Cetniewo" we Władysławowie.

Zgrupowanie miało na celu poprawę wytrzymałości, siły jak i sprawności ogólnej, nad którą zawodnicy mogli pod nadzorem kadry szkoleniowców, wśród których był również nasz szkoleniowiec Piotr Mróz, popracować na sali gimnastycznej, siłowni, pływalni, saunie oraz długich marszobiegach po plaży.

W trakcie zgrupowania rozegrany został również mecz piłkarski pomiędzy Kadrą Wojewódzką Juniorów a zawodową grupą kolarską BDC. Była to znakomita okazja do potrenowania z nieco starszymi zawodnikami ścigającymi się na najważniejszych polskich wyścigach w kategorii elita. Bez wątpienia nadmorski klimat jak i wspaniała pogoda pozwoliła w 100 % zrealizować plan treningowy, a zawodnicy już nie mogą doczekać się przyszłorocznego sezonu startowego i oczywiście ponownego wyjazdu do OPO Cetniewo.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group