Środa, 4 sierpnia
Imieniny: Dominika, Jana
Czytających: 3182
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Kolarze Górnika na obozach

Piątek, 21 lutego 2014, 15:15
Aktualizacja: 15:16
Autor: PAW
Wałbrzych: Kolarze Górnika na obozach
Fot. użyczone
Na Dolnym Śląsku rozpoczęły się ferie zimowe, a nasi zawodnicy wyruszyli w różne strony świata na obozy sportowe.

I tak 3 młodziczki: Wiktoria Węgrzynowska, Kinga Rynia i Nikola Bartków razem z trenerem Mrozem przebywają obecnie na zgrupowaniu Kadry Wojewódzkiej Młodzików w Twardogórze. Pogoda dopisuje, dlatego też większą część treningów zawodniczki spędzają na świeżym powietrzu.
- Jeździmy na rowerze, biegamy po lesie, popołudniami na stadionie mamy gry i zabawy terenowe, a wszystko uzupełniają zajęcia na hali. W planach są jeszcze zajęcia na lodowisku i strzelnicy sportowej - opowiada Wiktoria Węgrzynowska.

Starsi koledzy w składzie: Paweł Przewięda i Krzysztof Skibiński przebywają aktualnie na zgrupowaniu Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Szklarskiej Porębie. Do głównych jednostek treningowych zaliczyć można bieganie na nartach biegowych oraz jazdę na rowerze.

Najstarsza w naszym składzie, a więc orliczka Karolina Piotrowska wraz z zawodnikami KKW Jama Wałbrzych, wyjechała do słonecznej Chorwacji, gdzie przy 20 stopniowej temperaturze większość czasu spędza na rowerze. Reszta zawodników została w domu i wraz z trenerem Jarosławem Nowickim nie traci czasu i wykorzystując dobrą pogodę dużo czasu spędza na rowerach.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group