Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 3645
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Kolarze Górnika najlepsi na Dolnym Śląsku

Wtorek, 30 października 2012, 10:52
Aktualizacja: 10:55
Autor: PAW
Wałbrzych: Kolarze Górnika najlepsi na Dolnym Śląsku
Fot. PAW
Dolnośląski Związek Kolarski podał rankingi za sezon 2012. Czołowe lokaty zajmują indywidualnie kolarze Górnika Wałbrzych ZS Stare Bogaczowice. Nasi dominują w klasyfikacji drużynowej.

Biorąc pod uwagę klasyfikację drużynową we wszystkich kategoriach wiekowych, kolarze Górnika dość wyraźnie wyprzedzili rywali z Dzierżoniowa. Kolejne drużyny mają już olbrzymią stratę do naszych. Na wysokim 4. miejscu sklasyfikowany został drugi kolarski wałbrzyski klub – Jama.

Jak mówi na oficjalnej stronie Górnika Wałbrzych ZS Stare Bogaczowice prezes Ryszard Szram wygrana w tej klasyfikacji to powód do dumy.
"To powód do wielkiej radości i dumy, nie tylko rozmiary zwycięstwa, ale fakt, że wygraliśmy ten ranking po raz trzeci z rzędu. To świadczy o tym, jak nasz klub prowadzi szerokie szkolenie i jak dobre osiąga wyniki, wszak ten ranking obejmuje wszystkie kategorie wiekowe, od młodzika po orlika. To efekt pracy zawodników i trenerów. Dziękuję im za to, dziękuję współpracownikom i rodzicom naszych zawodników, bo bez ich zaangażowania i pomocy nie byłoby tego efektownego zwycięstwa" - powiedział prezes LKKS Górnik Ryszard Szram.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group