Niedziela, 1 października
Imieniny: Danuty, Igora, Remigiusza
Czytających: 5197
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Kraj: Kolejna decyzja wydana

Wtorek, 5 lipca 2022, 13:23
Aktualizacja: 14:24
Autor: red
Wałbrzych/Kraj: Kolejna decyzja wydana
Fot. WSSE "Invest Park"
Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST–PARK" wydała kolejną decyzję o wsparciu nowej inwestycji dla polskiej firmy z sektora MŚP. To kolejny w ostatnich tygodniach przykład na to, że WSSE "INVEST–PARK" to doskonałe miejsce dla rozwoju biznesu dla mikro, małych i średnich firm.

Do rodziny inwestorów Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "INVEST-PARK" dołączyła firma Vitroterm-Murów SA, która rozbuduje w gminie Murów, na Opolszczyźnie, halę produkcyjną oraz park maszynowy co pozwoli przedsiębiorcy w znaczący sposób zwiększyć zdolności produkcyjne.

To wszystko możliwe dzięki profesjonalnej obsłudze ekspertów z WSSE "INVEST-PARK" i świetnemu biznesplanowi właściciela firmy. Decyzję w imieniu Zarządu WSSE "INVEST-PARK" wręczył wiceprezes dr inż. Paweł Kurtasz.

Firma Vitroterm-Murów jest wiodącym producentem specjalistycznych wyrobów ze szkła. Jego flagowymi produktami są szyby zespolone, szkło fasadowe, szyby kuloodporne, szklane schody i balustrady.

Wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych otrzymaniem decyzji o wsparciu inwestycji, w ramach rządowego programu 🇵🇱Polska Strefa Inwestycji, zapraszamy do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi na stronie internetowej Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "INVEST-PARK"➡ https://bit.ly/3kFapkF i do kontaktu z ekspertami z Departamentu Obsługi Inwestora: tel.: 74 664 91 54/79, e-mail: doi@invest-park.com.pl

Twoja reakcja na artykuł?

13
52%
Cieszy
4
16%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
8
32%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group