Piątek, 7 sierpnia
Imieniny: Doroty, Kajetana
Czytających: 2512
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kolejna firma działa w Podstrefie Świebodzice

Wiadomości: Region
Piątek, 23 stycznia 2015, 6:20
Aktualizacja: 7:28
Autor: opr.red.
Fot. www.swiebodzice.pl
Droper Logistic rozpoczęła działalność w Podstrefie Świebodzice WSSE "Invest–Park". Firma zajmuje się transportem i logistyką. Działkę o powierzchni niespełna 1,3 ha w kupiła w 2012 roku. Od początku tygodnia nowo wybudowana hala magazynowa o pow. 2 tys. m2 już tętni życiem.

- W nowym zakładzie planujemy zatrudnić docelowo 15 osób - mówi Lilianna Żylska, Prezes Zarządu Droper Logistic.

Droper Logistic zajmuje się świadczeniem usług spedycyjnych, transportowych i logistycznych. Spółka ma doświadczenie w organizacji transportu m. in. odzieży na wisząco, tekstyliów, przewozów mebli i sprzętu AGD, transportu maszyn i urządzeń oraz transportu odpadów. Firma świadczy również kompleksowe usługi w zakresie magazynowania, konfekcjonowania i dystrybucji towarów. Terenem działalności firmy są prawie wszystkie kraje Europy.

* * *
Działki w Podstrefie Świebodzice kupiło 5 firm, cztery z nich działają: GEA Polska – która jako pierwsza wybudowała zakład i zatrudniła około 75 osób, Sagepo Refa – deklarowana wysokość zatrudnienia to 100 osób, Vasco-Tech (deklarowane zatrudnienie 6 osób) oraz Droper Logistic – 15 osób. W sierpniu 2014 roku 0,76 ha gruntu kupiła spółka Enwar, reprezentująca branżę projektowo-metalurgiczną. Firma otrzymała niedawno pozwolenie na budowę zakładu.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group