Sobota, 17 kwietnia
Imieniny: Rudolfa, Roberta
Czytających: 2629
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Kolejne atrakcje ARTakcji

Niedziela, 13 grudnia 2009, 10:22
Aktualizacja: 10:30
Autor: Daniel Wawryniewicz
Wałbrzych: Kolejne atrakcje ARTakcji
Fot. Daniel Wawryniewicz
Grupa ArtAkcja w osobach tancerzy, rysowników oraz fotografów, po raz kolejny zaprezentowała swoje umiejętności. Po występach tanecznych na Placu Grunwaldzkim, tym razem punktem przeprowadzonego eventu był pasaż Tesco.

Celem spotkania było nie tylko pokazanie zespołu Chilli i pozostałych artystów w akcji, ale głównie przeprowadzenie naboru. - Chciałabym żeby więcej ludzi zaangażowało się w nasze warsztaty, poprzez dzisiejszy pokaz, który łączy w sobie taniec, rysunek i fotografię – informuje Natalia Sokołowska, koordynatorka. - Większość grup nie jest jeszcze do końca uformowana, dlatego też serdecznie zapraszam do aktywnego udziału – dodaje. - Przybyło nam ulotek, plakatów, a akcja promocyjna za każdym razem jest coraz większa i lepiej zorganizowana. Z końcem tego roku kończymy już powoli pokazy, chcemy za to rozprowadzać ulotki po gimnazjach oraz liceach – tłumaczy.

Pokaz tancerzy wzbudził spore zainteresowanie odwiedzających galerię. Osoby w każdym wieku z podziwem patrzyły na prezentację, którą wykonała grupa taneczna Chilli ze szkoły tańca Cordex. Taniec synchroniczny w rytmach hip hopu, bardzo podobał się zgromadzonym widzom. - Jestem pod wrażeniem występu – mówi pani Małgorzata, robiąca tego dnia świąteczne zakupy – to ważne, że Ci młodzi ludzie mają jakieś pasje i w pełni je wykorzystują – dodaje. Podczas godzinnego spotkania można było także przyjrzeć się dziełu młodej artystki, która malowała farbkami oraz dowiedzieć się więcej na temat sztuki fotografii.

Artakcje to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu dla ludzi w każdym wieku. Jeśli nadal się nudzisz i nie masz pomysłu co ze sobą zrobić, a chcesz się rozwijać, przyjdź już dziś na bezpłatne warsztaty – zachęca Natalia Sokołowska.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group