Niedziela, 7 sierpnia
Imieniny: Doroty, Kajetana
Czytających: 3612
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Kolejne awanse zawodowe wałbrzyskich strażaków

Piątek, 16 czerwca 2017, 13:53
Autor: red
Wałbrzych: Kolejne awanse zawodowe wałbrzyskich strażaków
Fot. PSP Wałbrzych
W sali wykładowej Jednostki Ratowniczo–Gaśniczej nr 2 odbyło się spotkanie służbowe, podczas którego Komendant Miejski PSP w Wałbrzychu wręczał uroczyście nominacje na wyższe stanowisko służbowe oraz podziękowania i dyplomy uznania za sprawnie przeprowadzone działania ratowniczo–gaśnicze, udział w zawodach w sporcie pożarniczym i krzewienie wśród młodzieży szkolnej wiedzy z zakresu ochrony przeciwpożarowej.

Z dniem 1 czerwca awans na stanowisko Dowódcy Zmiany JRG Nr 2 otrzymał st. kpt. Konrad Pełczyński. Dyplomy uznania za wzorową postawę i duże zaangażowanie podczas akcji gaszenia pożaru przy ul. K. K. Baczyńskiego w Wałbrzychu w dniu 28 marca 2017 roku odbierali: mł. ogn. Krzysztof Kaczanowski, st. sekc. Adrian Sadowski, st. sekc. Adam Michałkiewicz, sekc. Paweł Siodłak, sekc. Marcin Gostomski, st. str. Piotr Wiktorowski. Z kolei podziękowania za czynny udział w dniach otwartych organizowanych przez Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Szczawnie-Zdroju oraz kreowanie pozytywnego wizerunku Państwowej Straży Pożarnej otrzymali: sekc. Dariusz Bryk i sekc. Mateusz Ozimek.

W uznaniu za godne reprezentowanie Komendy Miejskiej PSP w Wałbrzychu w XIV Mistrzostwach Województwa Dolnośląskiego w Sporcie Pożarniczym i zajęcie III miejsca w klasyfikacji zespołowej w sztafecie pożarniczej, szef wałbrzyskich strażaków przyznał nagrody finansowe: asp. Sylwestrowi Porębie, asp. Michałowi Twardzikowi, mł. asp. Adrianowi Jabłońskiemu, mł. asp. Krzysztofowi Pernalowi, st. sekc. Grzegorzowi Jagodzińskiemu, st. sekc. Mariuszowi Pierzynce, sekc. Marcinowi Gostomskiemu, sekc. Michałowi Mili, sekc. Mateuszowi Ozimkowi.

Spotkanie to było również okazją do uroczystego powitania w szeregach tutejszej komendy asp. sztab. Pawła Bielickiego, który z dniem 1 maja rozpoczął służbę w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej Nr 1.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group