Czytających: 5307

Bielawa: Kolejne sukcesy drużyny MTB Walim

Wtorek, 8 lipca 2014, 17:29
Aktualizacja: 17:30
Pasjonaci wyścigów rowerowych mieli kolejną okazję do wypróbowania swych sił i możliwości na II Sowiogórskim Maratonie Rowerowym, który odbył się 6 lipca w Bielawie.

Do pokonania przygotowano dystanse: junior, mini oraz mega, natomiast najmłodszych cyklistów podzielono na 3 grupy wiekowe: do 5, 7 oraz 10 lat.

Gminę Walim reprezentowała drużyna MTB Walim w składzie: Joanna Kwiatkowska, Mateusz Kulaszewicz, Marcin Kulaszewicz oraz Adam Firlej. Rywalizując na dystansie „mini” pokonali 31,5 kilometra karkołomnej trasy. Oprócz osobistych sukcesów na trasie, bowiem w swej kategorii wiekowej Joanna zajęła 2. miejsce, Mateusz 5., Marcin 6., a Adam 34. (łapiąc przy tym dwa „kapcie”), nasza ekipa zajęła wysokie II miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Najmłodsi rowerzyści reprezentujący Gminę Walim w kategorii dziecięcej do lat 10 zajęli równie wspaniałe II miejsce.