Niedziela, 14 lipca
Imieniny: Kamila, Marcelina
Czytających: 5524
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Kolejni potwierdzeni

Wtorek, 18 lipca 2023, 10:00
Autor: PAW
Wałbrzych: Kolejni potwierdzeni
Fot. Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych nie zamierza być chłopcem do bicia w rozgrywkach IV ligi. Klub prezentuje kolejnych zawodników, którzy będą reprezentować barwy "Nówki" w sezonie 2023/2024.

Szymon Stefański:

- Szymon to wychowanek naszego klubu. Chwilowo związany był z Górnikiem Wałbrzych, na szczęście wrócił do nas rok temu. Przez ten ostatni sezon dał się poznać jako utalentowany młody zawodnik. Uważam, że Szymon ma możliwości, które pozwalają grać na wielu pozycjach - ocenia trener Wojciech Błażyński..

Jakub Kostko:

- Kostek jest wyjątkowy. Naprawdę. Zawodnik kompletny, zdolny, może grać na absolutnie każdej pozycji. Mogę mówić o nim godzinami i to w samych superlatywach. Trafił do nas 3 lata temu z GKS Zagłębie Wałbrzych. I bardzo mnie to cieszy.
Jest jednym z filarów naszego GNM. Drużyna zawsze może na niego liczyć. Widzi, co się dzieje na boisku - jakby czytał w myślach przeciwników. Potrafi ustawić grę - komplementuje zawodnika trener.

Kamil Misiak:

- Jest wzorem na boisku. Jak patrzę na jego zaangażowanie, nie tylko podczas meczu, ale i na treningu, to muszę szczerze przyznać, że oczy moje sie radują. Jest spokojny - w szatni i poza boiskiem. Podczas meczów i na treningach przechodzi przeobrażenie i staje się monstrum. Jak to zawodnicy mówią - a zwłaszcza nasz kapitan, Patryk - gdy jest Kamil za plecami to po stracie piłki się nie obracają, bo wiedzą, że zaraz ona wróci do nas. Kamil doskonale zabiera piłkę przeciwnikom, ma to coś, co pozwala mu czytać grę na boisku. Jest królem rotacji i zawodnikiem z doświadczeniem 2-ligowym - ocenia Błażyński.

Twoja reakcja na artykuł?

6
40%
Cieszy
4
27%
Hahaha
1
7%
Nudzi
1
7%
Smuci
0
0%
Złości
3
20%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group