Niedziela, 5 lutego
Imieniny: Adelajdy, Agaty
Czytających: 3449
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Jedlina-Zdrój: Kompleks „Active”

Wtorek, 3 marca 2020, 8:23
Aktualizacja: Środa, 4 marca 2020, 9:12
Autor: red.
REGION, Jedlina-Zdrój: Kompleks „Active”
Fot. Robert Bajek
Przy ulicy Kłodzkiej w Jedlinie–Zdroju znajduje się Kompleks Sportowo–Rekreacyjny „Active”, będący zarówno miejscem do uprawiania wielu dyscyplin sportowych, do różnego rodzaju aktywności jak i do relaksu i wypoczynku.

Na terenie kompleksu znajduje się stadion z pełnowymiarowym boiskiem do piłki nożnej, szatniami, toaletą, poidełkiem i częściowo zadaszonymi trybunami, dwa boiska treningowe a także boisko "Orlik". Na boiskach odbywają się treningi, sparingi i mecze piłkarskie klubu KS „Zdrój''. W skład kompleksu wchodzą również bulodromy, pumptrack, skatepark, bieżnia i strefa do ćwiczeń workout i CrossFit.

Kompleks otaczają ścieżki pieszo-rowerowe. Jest też duży parking, hala namiotowa z punktem gastronomicznym, a na najmłodszych czeka plac zabaw. Na terenie kompleksu „Active” znajduje się sztuczny zalew - zbiornik małej retencji, utworzony na potoku Jedlina. Bezpośrednio przy zbiorniku zlokalizowano strefę wypoczynku i relaksu. Kompleks jest czynny codziennie od godziny 6:00 aż do zmroku.

Twoja reakcja na artykuł?

11
69%
Cieszy
2
13%
Hahaha
1
6%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
13%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group