Sobota, 1 kwietnia
Imieniny: Grażyny, Ireny
Czytających: 4330
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Komunikacja w dniu „Wszystkich Świętych"

Piątek, 29 października 2021, 8:35
Aktualizacja: 8:36
Autor: red
Wałbrzych: Komunikacja w dniu „Wszystkich Świętych"
Fot. PAW
Dział Komunikacji Zbiorowej informuje, że w dniu 1 listopada 2021 roku „Wszystkich Świętych" autobusy komunikacji miejskiej podobnie jak w latach ubiegłych kursować będą według rozkładów jazdy ważnych w soboty.

Dodatkowo w dniach 31 października-1 listopada uruchomione zostaną specjalne kursy realizowane na liniach: 4 i 8. Szczegółowe godziny odjazdów dostępne są w zakładce „rozkłady jazdy" http://rozklad.walbrzych.eu/ oraz aplikacji myBus.
W dniu 1 listopada z komunikacji miejskiej korzystamy bezpłatnie.

W dniu 1 listopada br. z komunikacji korzystamy BEZPŁATNIE!

Poniżej podajemy skrótowe opisy oznakowania drogowego obowiązującego w rejonach cmentarzy od soboty 30.10.2021 r. godz. 8:00 do wtorku 02.11.2021 godz. 8:00:

ul. Bema
- na odcinku od skrzyżowania z ul. Wańkowicza do skrzyżowania z ul. Sudecką po lewej stronie drogi, miejsca postojowe równoległe do osi jezdni.

ul. Cmentarna
- wjeździe od ul. 1 Maja wprowadza się obustronnie zakaz zatrzymywania z informacją o możliwości odholowania pojazdu.

ul. Moniuszki
- na odcinku od wjazdu do Biedronki do skrzyżowania z ul. Południową po prawej stronie wprowadza się zakaz zatrzymywania z informacją o możliwości odholowania pojazdu dodatkowo zabezpieczenie trawnika w postaci barierek.

ul. Przemysłowa
- na wjeździe od pl. Solidarności zakaz wjazdu z wyłączeniem TAXI, mieszkańców ul. Przemysłowej i służb miejskich,
- za wjazdem na parking zostanie ustawiona zapora ze znakiem „zakaz wjazdu",
- od strony ul. Sikorskiego ustawione zostaną bariery ze znakiem „zakaz wjazdu".

ul. Sikorskiego
- na każdej jezdni prawostronny parking oraz lewostronny zakaz zatrzymywania się wraz z informacją o możliwości odholowania pojazdu.

ul. Piaskowa
- wjeździe od ul. Gen. Andersa wprowadza się obustronnie zakaz zatrzymywania z informacją o możliwości odholowania pojazdu,
- w przypadku całkowitego zapełnienia parkingu i drogi dojazdowej zostanie ustawiona bariera ze znakiem „zakaz wjazdu".

ul. Poznańska
- na ul. Poznańskiej wprowadza się ruchu jednokierunkowy od skrzyżowania z ul. Internatową w kierunku sklepu „Biedronka". Dodatkowo wprowadza się obustronny zakaz zatrzymywania z informacją o możliwości odholowania pojazdu na odcinku od ul. Skłodowskiej-Curie do ul. Internatowej,
- na drodze dojazdowej do cmentarza ustawia się barierkę ze znakiem „zakaz wjazdu".

ul. Niepodległości
- wprowadza się odcinek drogi jednokierunkowej na łączniku między sklepem „Biedronka" a głównym ciągiem ul. Niepodległości, na którym wprowadza się znaki informujące o zakazie skrętu (z obu stron) w ten odcinek drogi,
- na przedłużeniu drogi (dojazd do cmentarza) pomiędzy Biedronką a budynkiem ul. Poznańska 2 ustawia się barierkę ze znakiem „zakaz wjazdu".

ul. Wyszyńskiego
- na ul. Wyszyńskiego wprowadza się obustronnie znaki zakazu zatrzymywania z informacją o możliwości odholowania pojazdu.

ul. Żeromskiego
- na odcinku od skrzyżowania z ul. Chałubińskiego do skrzyżowania z ul. Bema obustronnie wprowadza się zakazu zatrzymywania z informacją o możliwości odholowania pojazdu.

ul. Wańkowicza
- na odcinku od skrzyżowania z ul. Duboisa do skrzyżowania z ul. Bema po prawej stronie wprowadza się zakazu zatrzymywania z informacją o możliwości odholowania pojazdu, a po lewej miejsca postojowe równoległe do osi jezdni.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
3
43%
Hahaha
2
29%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
29%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group