Wtorek, 6 czerwca
Imieniny: Danuty, Dominiki
Czytających: 4278
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Koncert Bożonarodzeniowy na Białym Kamieniu

Poniedziałek, 8 stycznia 2018, 7:50
Aktualizacja: 9:51
Autor: Piotr Skomorokiewicz
Wałbrzych: Koncert Bożonarodzeniowy na Białym Kamieniu
Fot. Piotr Skomorokiewicz
Jasełka, specjalne błogosławieństwo i wspólne kolędowanie. Tak wyglądał X Jubileuszowy Koncert Bożonarodzeniowy w Parafii Świętej Rodziny w Wałbrzychu.

Jubileuszowa edycja Koncertu Bożonarodzeniowego odbyła się pod hasłem „W moim sercu narodziła się miłość”. Całość rozpoczynało przedstawienie jasełkowe w wykonaniu dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Orła Białego. Po jasełkach proboszcz parafii Św. Rodziny ks. Mirosław Krasnowski wraz z ks. Stanisławem Wójcikiem proboszczem parafii Św. Wojciecha w Wałbrzychu udzielili specjalnego błogosławieństwa małym dzieciom. Dzieci otrzymały również skromne upominki.

Po błogosławieństwie rozpoczął się koncert kolęd i pastorałek. W koncercie udział wzięło 11 grup muzycznych reprezentujących schole z Wałbrzycha i okolic. Gościem specjalnym był Sudecki Chór Rogów Myśliwskich. Podczas koncertu wszyscy chętni mogli wziąć udział w loterii fantowej, która obfitowała w wiele ciekawych nagród rzeczowych. Dla nieco zmarzniętych lub głodnych przygotowano gorącą herbatę oraz pyszne ciasta.

X Jubileuszowy Koncert Bożonarodzeniowy spotkał się z wielkim zainteresowaniem. Publiczność szczelnie wypełniła cały kościół p.w. Św. Rodziny w Wałbrzychu.

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group