Czwartek, 29 października
Imieniny: Wioletty, Jacka
Czytających: 3253
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Koncert Farben Lehre – BILETY ROZLOSOWANE

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 5 lutego 2010, 18:48
Aktualizacja: 18:49
Autor: red
Dziś o godzinie 21.00 w wałbrzyskiej Tawernie 9 Fala odbędzie się koncert zespołu Farben Lehre. My rozlosowaliśmy wśród naszych czytelników dwie wejściówki na ten koncert.

Muzyka FARBEN LEHRE jest energiczna, melodyjna, pełna radości grania i wolna od kompleksów. Ostre, aczkolwiek przystępne dźwięki oraz garść szczerych słów stanowią próbę duchowego porozumienia się z drugim człowiekiem… Najważniejsze utwory to „Helikoptery”, „Handel” „Egoiści”, „Nierealne ogniska”, „Matura”, „Rozkołysanka”, „Judasz”, „Terrorystan”, „Pogodna”, „Spodnie z GS-u” „Corrida”, „Erato”, „Ferajna” czy „Kolory”.

Wśród naszych czytelników rozlosowaliśmy dwie wejściówki na koncert Fabren Lehre. Wystarczyło wysłać sms z prawidłową odpowiedzią na pytanie, które brzmiało: Czy zespół Farben Lehre nagrał płytę „Pozytywka”?

Prawidłowa odpowiedź na to pytanie brzmi - Tak. I tym razem szczęście uśmiechnęło się do Agnieszki Kudryk i Romana Sidora. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych sms-owych konkursach.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group