Piątek, 30 października
Imieniny: Przemysława, Edmunda
Czytających: 2080
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Koncert Lady Pank w 9 Fali – BILETY ROZLOSOWANE

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 5 marca 2010, 14:36
Aktualizacja: 14:37
Autor: red
Fot. organizatorzy
Już dzisiaj o godzinie 21.00 w wałbrzyskim Klubie Muzycznym 9 Fala zagra legendarny polski zespół Lady Pank. Rozlosowaliśmy wśród naszych czytelników wejściówki na ten koncert.

Lady Pank na scenie 9 Fali zaprezentuje się dziś o godzinie 21.00 oraz jutro również o godzinie 21.00. To wielkie wydarzenie muzyczne dla mieszkańców Wałbrzycha i okolic.

Lady Pank to polski zespół rockowy założony w 1981 roku w Warszawie przez Jana Borysewicza i Andrzeja Mogielnickiego. Jedna z najpopularniejszych grup w historii polskiego rocka.

Zespół wydał ponad 20 płyt i dziesiątki przebojów, m.in. „Tańcz głupia, tańcz”, „Mniej niż zero”, „Wciąż bardziej obcy”, „Kryzysowa narzeczona”, „Zamki na piasku”, „Vademecum skauta”, „Tacy sami”, „Zostawcie Titanica”, „Mała wojna”, „Zawsze tam gdzie ty”, „Na co komu dziś”, „Znowu pada deszcz”, „Na granicy”, „Stacja Warszawa”, „Strach się bać”, „Dobra konstelacja”. Nazwa grupy pochodzi od tytułu pierwszego nagrania „Mała Lady Punk” (z nieco zmienioną pisownią).

Pierwszy koncert pod szyldem Lady Pank zespół zagrał w czteroosobowym składzie (Jan Borysewicz – wokal, gitara, Edmund Stasiak – gitara, Paweł „Kawka” Mielczarek – gitara basowa, Andrzej Polak – perkusja) 14 sierpnia 1982 roku z okazji otwarcia studenckiego klubu Park.

Skład zespołu kilkukrotnie się zmieniał. Zawsze jednak w zespole występowali Jan Borysewicz i Janusz Panasewicz. W czasie największej popularności w zespole występowali również Paweł Mścisławski (gitara basowa), Edmund Stasiak (gitara rytmiczna) oraz Jarosław Szlagowski (perkusja). W tym składzie zespół odnosił największe sukcesy.

Wśród naszych czytelników rozlosowaliśmy dwie wejściówki na ten koncert, który z pewnością przysporzy niezapomnianych wrażeń.
Aby wygrać bilet wstępu na koncert Lady Pank wystarczyło wziąć udział w naszym konkursie i odpowiedzieć na pytanie, które brzmiało: Czy zespół Lady Pank powstał w 1981 roku?

Prawidłowa odpowiedź brzmi oczywiście – TAK. Wśród osób, które wysłały właśnie taką odpowiedź, rozlosowaliśmy dwa bilety wstępu na piątkowy koncert Lady Pank. Szczęście uśmiechnęło się tym razem do Doroty Wojtkiewicz.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group