Poniedziałek, 21 czerwca
Imieniny: Alicji, Alojzego
Czytających: 2958
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Książ: Koncert Myrry Rós – pierwszy raz w Polsce!

Piątek, 27 stycznia 2012, 19:08
Aktualizacja: 19:11
Autor: RED
Książ: Koncert Myrry Rós – pierwszy raz w Polsce!
Fot. organizatorzy
To już pewne! Jedna z najbardziej cenionych piosenkarek i autorek tekstów w Islandii odbędzie swoją trasę koncertową po raz pierwszy przez kilkanaście miast w Polsce. Na liście znalazł się również Wałbrzych, 5 lutego będziemy ją gościć oczywiście w magicznym Zamku Książ!

Akustyczna nuta i folkowe klimaty to tylko niektóre z wielu oferowanych przez artystkę atrakcji. Pisane przez nią teksty (w języku angielskim i islandzkim) to wielowymiarowe refleksje przefiltrowane przez chłodną, północną mentalność. Nie grozi Nam jednak zamarznięcie - gdy tylko usłyszycie jej niesamowity wokal ubrany w autorskie kompozycje stylizowane na muzykę ludową, bez wątpienia zrobi się gorąco.

Niezapomniane brzmienie, które zaleje najbardziej barokową zamkową komnatę, zapewni zespół artystki: wiolonczela, perkusja i gitara basowa. Ballady w ich wykonaniu nie będą słodkie; będą poruszające, zachwycające i przeniosą Nas na zupełnie inny poziom odczuwania.

Niedługo powstanie pierwszy album Myrry. Odrobinę romantyczny, trochę niepokojący, docierający do najgłębszych emocji odbiorców. Koncerty w Harpie w ramach Iceland Airwaves Festival sprawiły, że wykonawczyni odcisnęła trwały ślad na scenie muzycznej i pozostawiła obietnicę niesamowitych wrażeń podczas każdego kolejnego występu.
W pierwszą niedzielę lutego na pewno ją spełni w Zamku Książ.

To jednak nie koniec tego niezwykłego wieczoru. Jako support pojawi się uznany już zespół Owls Of The Swamp, a wraz z nim magiczne, odrealnione nuty folk. Australijczyk Pete Uhlenbruch bowiem to porównywany z Bon Iver'em czy Iron & Wine twórca o przeszywającym wręcz głosie, tworzącym romantyczną muzykę przy płynących dźwiękach gitary. Jeżeli jeszcze tego nie 'czujecie', zapoznajcie się z jego płytą "Go with River".

Zapraszamy już 5 lutego o godz. 18:00 do najwystawniejszej komnaty Zamku Książ – Sali Maksymiliana. Pozwólmy zabrać się na daleką Północ, gdzie muzyka niesie się po rozległych, urzekających i nietkniętych ludzką stopą terenach. Do zobaczenia!

Patronem medialnym trasy koncertowej jest "Muzyka islandzka" oraz „Don’t Panic”.

Ceny biletów:
Przedsprzedaż - 25 zł
W dniu koncertu - 30 zł

Przyjmujemy tylko rezerwacje telefoniczne pod numerem:
od pon. do pt. w godz. 08:00 - 16:00 : (0 74) 66 43 850
w weekendy w godz. 10:00 – 16:00 : (0 74) 66 43 834
Po rezerwacji telefonicznej prosimy o wpłatę na konto:
KB SA O/WAŁBRZYCH NR 35 1500 1764 1217 6001 6040 0000
w tytule wpisując "Koncert Myrry Ros - 05.02" oraz przesłanie dowodu wpłaty na adres: zamek@ksiaz.walbrzych.pl

Bilety do odebrania po przesłaniu dowodu wpłaty w Kasie Biletowej Zamku Książ.
Uwaga! Ze względu na salę liczba miejsc ograniczona!

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group