Sobota, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 2475
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Koncert świąteczny w Zespole Szkół nr 4 w Wałbrzychu

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 20 grudnia 2011, 13:42
Aktualizacja: Środa, 21 grudnia 2011, 7:11
Autor: red
Fot. Dariusz Swoboda
W Zespole Szkół nr 4 w Wałbrzychu odbył się koncert świąteczny. Przygotowali go licealiści Zespołu Szkół nr 4 przy ulicy Sokołowskiego 75 na Piaskowej Górze.

Całe wydarzenie miało liczną widownię - rodziców, przybyłych tego dnia na zebrania z wychowawcami klas. Świąteczny, wzruszający nastrój udzielił się wszystkim przybyłym, dzięki temu wizyta w szkole nabrała tym razem wyjątkowego znaczenia. Rodzice przekonali się, że młodzi ludzie z wyjątkowymi zdolnościami scenicznymi, potrafią wzruszyć i zadziwić.

Uczniowie klas maturalnych przedstawili wzruszającą etiudę o miłości i potrzebie posiadania rodziny. W role wcielili się: Dalida Gurtowska, Dorota Lasko i Aleksander Jurczak. Piosenki wprowadzające w świąteczny nastrój Bożego Narodzenia zaśpiewały: Jagoda Maksylewicz, Enia Kopytko, Martyna Dowal, Marta Walkowiak, Anna Witkowska.

Po koncercie odbyła się licytacja prac artystycznych Asi Kułakowskiej, Damiana Gizopulosa i Weroniki Gregorczyk. W ten sposób rodzice uczniów szkoły wsparli finansowo młodzież w przygotowaniach do uroczystości nadania szkole imienia Janusza Kusocińskiego. To największe wydarzenie szkolne odbędzie się 31 marca 2012 roku.

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group