Piątek, 30 października
Imieniny: Przemysława, Edmunda
Czytających: 2284
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Koncerty w A’ Propos – BILETY ROZLOSOWANE

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 19 lutego 2010, 15:50
Aktualizacja: 15:51
Autor: red
Fot. organizatorzy
Na dziś i jutro wałbrzyski Klub Muzyczny A’ Propos przygotował bardzo interesujące koncerty. Wśród naszych czytelników rozlosowaliśmy bilety wstępu na te koncerty.

Dzisiaj o godzinie 20.00 na scenie wałbrzyskiego Klubu Muzycznego A’ Propos zobaczymy zespół Optimystic. Jest to 9 osobowy zespół z Wrocławia. Grają połączenie funky, soul i rythm and base i występują z 4 osobową sekcją dętą, a ich koncerty to niezwykle żywiołowe i energetyczne show. Muzycznie jest to z jednej strony nawiązanie do funkowych korzeni, jednak okraszone nowoczesnymi brzmieniami i aranżacjami.

Natomiast już jutro 20 lutego o godzinie 20.00, na scenę wyjdą członkowie grupy „Memory Of E.S.T".
Trio Piotra Świętoniowskiego kolejny raz zaprezentuje utwory nieżyjącego już pianisty Esbjorna Svenssona lidera grupy E.S.T.
Muzycy przypomną wybrane przez siebie kompozycje, których stylistyka oscyluje wokół wielu gatunków muzycznych, takich jak jazz, muzyka klubowa, drum & bass czy elementy muzyki współczesnej. Jest to niesamowite połączenie brzmienia akustycznego spreparowanego przez elektronikę. Umyślnie przesterowany kontrabas, efekty przestrzenne oraz zmodyfikowane brzmienie fortepianu, nadają całości brzmienie dalece odbiegające od subtelności akustycznego tria.

Wśród naszych czytelników rozlosowaliśmy nagrody w postaci biletów wstępu na te koncerty.
Wystarczyło odpowiedzieć na pytanie, które brzmiało: Czy zespół Optimystic powstał we wrześniu 2007 roku? Prawidłowa odpowiedź brzmi – TAK.

Wśród osób, które nadesłały takie odpowiedzi, rozlosowaliśmy dwie podwójne wejściówki. Na piątkowy koncert zespołu Optimystic pójdzie Anna Skowrońska z osobą towarzyszącą, a na sobotni występ „Memory Of E.S.T.” pójdzie Agnieszka Kudryk z osobą towarzyszącą.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group