Czwartek, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 4581
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Koncerty w A’ Propos – BILETY ROZLOSOWANE

Piątek, 19 marca 2010, 18:10
Aktualizacja: 18:12
Autor: red
Wałbrzych: Koncerty w A’ Propos – BILETY ROZLOSOWANE
Fot. organizatorzy
Już dziś i jutro w wałbrzyskim Klubie Muzycznym A’ Propos odbędą się dwa bardzo ciekawe koncerty. Wśród osób, które wzięły udział w naszej sms–owej zabawie, rozlosowaliśmy bilety wstępu na te koncerty.

Dzisiaj na scenie zaprezentuje się Jorgos Skolias, czyli widzowie będą mieli okazję posłuchać bluesów greckich w ramach 17. Świdnickich Nocy Jazzowych. Początek koncertu o godzinie 20.00.

Tymczasem już jutro w sobotę 20 marca o godzinie 20.00, publiczność będzie mogła obejrzeć Conevka Band w składzie: Janusz Konefał, Marek Markowski, Krzysztof Olejnik, Tomek Wilczyński.

Conevka Band to zespół, który powstał kilka lat temu z inicjatywy Janusz Konefała, doskonałego gitarzysty, kompozytora, aranżera i pedagoga, autora podręczników do nauki gry na gitarze. Zasadniczy skład to trio (gitara, kontrabas i perkusja), poszerzany często o inne instrumenty. Obecnie oprócz lidera grającego na gitarze w grupie występują: Tomasz Wilczyński na kontrabasie, Krzysztof Olejnik na perkusji i zaproszony do współpracy Marek Markowski na fortepianie.

Repertuar zespołu to przede wszystkim kompozycje Janusza Konefała oraz jego oryginalne aranżacje znanych i wartościowych tworów muzyki popowej i rockowej między innymi takich wykonawców jak Stevie Wonder, The Beatles czy też Eric Clapton - wszystko to podane w delikatnym jazzowym sosie.

Wśród osób, które wzięły udział w naszej zabawie, rozlosowaliśmy nagrody w postaci pakietu biletów na piątkowy i sobotni koncert. Wystarczyło odpowiedzieć na pytanie, które brzmiało: Czy Koncert Jorgosa Skoliasa w wałbrzyskim Klubie Muzycznym A’ Propos odbywa się w ramach 17. Świdnickich Nocy Jazzowych?

Prawidłowa odpowiedź na to pytanie brzmi oczywiście TAK. Tym razem szczęście uśmiechnęło się do Ewy Borcz-Miśty, która wygrała podwójne wejściówki na piątkowy i sobotni koncert. Gratulujemy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group