Czwartek, 26 listopada
Imieniny: Konrada, Sylwestra
Czytających: 1555
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Konferencja ma pomóc

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 8 stycznia 2010, 10:31
Aktualizacja: 10:32
Autor: Paw
Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu organizuje w najbliższych dniach konferencję o nazwie „Program Leonardo da Vinci – międzynarodowa współpraca w dziedzinie kształcenia zawodowego”.

Podczas tej konferencji eksperci zaprezentują szczegóły i cele programu, a także doradzą, jak przygotowywać projekty związane z tym tematem.

„Program Leonardo da Vinci – międzynarodowa współpraca w dziedzinie kształcenia zawodowego” to nowy program edukacyjny realizowany przez UE. Chodzi w nim głównie o to, by zwiększyć możliwości i mobilność pracowników poszukujących zatrudnienia na europejskim rynku pracy. Program ten ma również zachęcać absolwentów szkół do zdobywania nowych kwalifikacji i doskonalenia swoich umiejętności.

Konferencja skierowana jest głównie do przedstawicieli szkół zawodowych, centrów kształcenia ustawicznego, ośrodków doskonalenia nauczycieli, urzędów pracy, małych i średnich przedsiębiorstw, stowarzyszeń i fundacji.

Konferencja odbędzie się w piątek 15 stycznia o godzinie 9.30 w Domu Zdrojowym w Szczawnie-Zdroju przy ulicy Kolejowej 2. Bliższe informacje na temat konferencji udzielane są pod numerem telefonu: 606 392 311.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group