Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 4148
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Szczawno-Zdrój: Koniec roku szkolnego w Szczawnie–Zdroju

Środa, 19 czerwca 2019, 13:30
Aktualizacja: 13:39
Autor: red
REGION, Szczawno-Zdrój: Koniec roku szkolnego w Szczawnie–Zdroju
Fot. Uzdrowiskowa Gmina Szczawno–Zdrój
Blisko 340 uczniów oraz 120 przedszkolaków zakończyło dzisiaj rok szkolny w placówkach oświatowych prowadzonych przez Gminę Szczawno–Zdrój. Uroczyste akademie pożegnalne odbyły się w nowej hali sportowej przy ul. Słonecznej 1A.

Życząc uczniom udanych i bezpiecznych wakacji burmistrz Marek Fedoruk podkreślił, że już niebawem dzieci będą mogły korzystać z nowoczesnego basenu Delfinek, który powstaje w bezpośrednim sąsiedztwem hali.
- A najważniejsza inwestycja przed nami, za chwilę ogłaszamy przetarg na budowę nowoczesnej, dużej, spełniającej wszystkie wymagania szkoły, wierzę, że na 75-lecie szkoły będziemy już świadkami dużego zaawansowania prac – podkreślał burmistrz Szczawna-Zdroju.

Budowa szkoły to jedna z największych inwestycji w historii gminy, planowany koszt to 18 mln zł. Przetarg zostanie ogłoszony w III kwartale bieżącego roku.

Podczas wakacji dzieci pozostające w mieście mogą korzystać z oferty półkolonii, przygotowanych przez samorząd. Lista chętnych na pierwszy turnus jest już zapełniona, pozostał jeszcze termin sierpniowy. Zajęcia wakacyjne organizuje także Miejska Biblioteka Publiczna.

Twoja reakcja na artykuł?

2
50%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
50%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group