Sobota, 29 stycznia
Imieniny: Józefa, Franciszka, Zdzisława
Czytających: 4046
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Koniec z zaśmiecaniem klatek schodowych

Poniedziałek, 6 marca 2017, 9:24
Aktualizacja: Środa, 14 października 2020, 17:25
Autor: red
Wałbrzych: Koniec z zaśmiecaniem klatek schodowych
Fot. organizatorzy
Już 6 marca mieszkańcy Wałbrzycha znajdą w swoich skrzynkach nowość: jedną estetycznie zapakowaną przesyłkę z gazetkami reklamowymi, wzbogaconą o drobne upominki. Jest to tzw. pakiet czyli nowa usługa dystrybucyjna wprowadzana na polski rynek przez firmę CTRL System, krajowego lidera kolportażu.

Wprowadzeniu nowej usługi towarzyszy konkurs z bardzo atrakcyjnymi nagrodami.

Zaśmiecanie klatek schodowych materiałami reklamowymi to poważny problem, z jakim borykają się mieszkańcy bloków. Od 6 marca br. ta sytuacja zmieni się w naszym mieście, dzięki wprowadzeniu tzw. pakietowania.
- Jako krajowy lider dystrybucji bezadresowej, jesteśmy świadomi problemu, jakim jest bałagan na klatkach schodowych. Z tego względu postanowiliśmy wprowadzić rozwiązanie, które raz na zawsze uporządkuje tę kwestię. Pakietowanie świetnie sprawdziło się w innych krajach. Co więcej, przeprowadzone w Polsce badania pokazują, że aż 79 proc. respondentów woli pakiet od pojedynczych gazetek reklamowych – mówi Adam Puciata, prezes zarządu CTRL System.

Pakietowanie polega na zapakowaniu kilku gazetek reklamowych w jedną estetyczną i zabezpieczoną przed działaniem warunków atmosferycznych przesyłkę. Taki pakiet, dystrybuowany wprost do skrzynek pocztowych, pozwala na uniknięcie bałaganu.

Tym, co najbardziej ucieszy odbiorców pakietu, będą drobne upominki, jakie znajdą się w każdej przesyłce. Jaki gratis będzie towarzyszył pakietom? Próbka produktu, poradniki czy cukierki to tylko kilka przykładów, jakie wskazuje prezes CTRL System.

CTRL System przygotował też konkurs „Pakiecik” dla osób otrzymujących pakiety. W każdym z nich znajdą się kupony z unikatowym kodem i wskazówkami co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie. Codziennie do wygrania są bony na zakupy o wartości 200, 150, 100, 50 10 i 5 złotych w sklepach takich jak PoloMarket, Media Expert czy Neonet.

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group