Poniedziałek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 1644
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Koniec z zaśmiecaniem klatek schodowych

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 6 marca 2017, 9:24
Aktualizacja: Środa, 14 października 2020, 17:25
Autor: red
Fot. organizatorzy
Już 6 marca mieszkańcy Wałbrzycha znajdą w swoich skrzynkach nowość: jedną estetycznie zapakowaną przesyłkę z gazetkami reklamowymi, wzbogaconą o drobne upominki. Jest to tzw. pakiet czyli nowa usługa dystrybucyjna wprowadzana na polski rynek przez firmę CTRL System, krajowego lidera kolportażu.

Wprowadzeniu nowej usługi towarzyszy konkurs z bardzo atrakcyjnymi nagrodami.

Zaśmiecanie klatek schodowych materiałami reklamowymi to poważny problem, z jakim borykają się mieszkańcy bloków. Od 6 marca br. ta sytuacja zmieni się w naszym mieście, dzięki wprowadzeniu tzw. pakietowania.
- Jako krajowy lider dystrybucji bezadresowej, jesteśmy świadomi problemu, jakim jest bałagan na klatkach schodowych. Z tego względu postanowiliśmy wprowadzić rozwiązanie, które raz na zawsze uporządkuje tę kwestię. Pakietowanie świetnie sprawdziło się w innych krajach. Co więcej, przeprowadzone w Polsce badania pokazują, że aż 79 proc. respondentów woli pakiet od pojedynczych gazetek reklamowych – mówi Adam Puciata, prezes zarządu CTRL System.

Pakietowanie polega na zapakowaniu kilku gazetek reklamowych w jedną estetyczną i zabezpieczoną przed działaniem warunków atmosferycznych przesyłkę. Taki pakiet, dystrybuowany wprost do skrzynek pocztowych, pozwala na uniknięcie bałaganu.

Tym, co najbardziej ucieszy odbiorców pakietu, będą drobne upominki, jakie znajdą się w każdej przesyłce. Jaki gratis będzie towarzyszył pakietom? Próbka produktu, poradniki czy cukierki to tylko kilka przykładów, jakie wskazuje prezes CTRL System.

CTRL System przygotował też konkurs „Pakiecik” dla osób otrzymujących pakiety. W każdym z nich znajdą się kupony z unikatowym kodem i wskazówkami co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie. Codziennie do wygrania są bony na zakupy o wartości 200, 150, 100, 50 10 i 5 złotych w sklepach takich jak PoloMarket, Media Expert czy Neonet.

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~Leon Sprawiedliwy 6-03-2017 10:03
Nie chcę, żeby cokolwiek pakowano mi do mojej skrzynki pocztowej oprócz korespondencji pocztowej.
~ 6-03-2017 10:13
Na poczcie były kiedyś naklejki STOP REKLAMOM - czysty punkt. Może jeszcze są? Naklejasz sobie takie coś na skrzynkę i, teoretycznie, masz spokój.
~wspolnota 6-03-2017 10:27
Wspólnota musi wyrazić zgodę na instalację skrzynek. Gazetki reklamowe to jest zwykły SPAM. Dlaczego nie zostanie to ukrócone. Komu zależy na tym, aby dystrybuować śmieci do skrzynek pocztowych / klatek schodowych?
~ 6-03-2017 11:16
Skrzynki pocztowe są własnością Poczty Polskiej
~antyreklama 6-03-2017 15:13
Skrzynka pocztowa nie jest na reklamę, ja na swojej napisałem wrzucisz reklamę dostaniesz w Ryj i tyle!
~Jakotaki 6-03-2017 15:44
Nareszcie ktoś poszedł po rozum do głowy,tylko za co będą pili synkowie jednego z lokatorów,który wszystkie reklamy zabierał i sprzedawał.
~Oszuści 9-03-2017 17:44
Jak już piszą o upominku to powinien być Nie zależy mi na tym głupim cukierku ale jak już zaśmiecili mi skrzynkę niepotrzebnych reklam a cukierka BRAK Jak dawali lizaki to podrzucałam sąsiadom z dziećmi

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group