Sobota, 31 października
Imieniny: Augusta, Krzysztofa
Czytających: 2449
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Konkurs recytatorski "Gdzieś w przestworzach"

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 21 marca 2017, 6:46
Aktualizacja: Czwartek, 23 marca 2017, 15:33
Autor: Robert Bajek
Fot. Robert Bajek
Wczoraj w siedzibie Publicznej Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 10 i Publicznego Gimnazjum Specjalnego nr 10 w Wałbrzychu odbył się finał XXVIII Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Placówek Specjalnych i Integracyjnych.

Hasło tegorocznego Konkursu brzmiało "Gdzieś w przestworzach" i ta właśnie tematyka zdominowała występy uczestników. Do ścisłego finału, który został zorganizowany wczoraj w Wałbrzychu zakwalifikowali się uczestnicy zmagań szkolnych a następnie laureaci XXVIII Regionalnego Konkursu Recytatorskiego Placówek Specjalnych i Integracyjnych z takich miejscowości jak Wrocław, Wałbrzych, Głogów, Jelenia Góra, Legnica, Zgorzelec, Kąty Wrocławskie, Bolesławiec, Trzebnica, Świebodzice, Świdnica i Lubin.

W finale Konkursu udział wzięło 30 uczestników, występujących w ośmiu kategoriach, uzależnionych od wieku i stopnia niepełnosprawności wykonawców. Zmagania konkursowe przeplatane były występami artystycznymi zespołów muzyczno-terapeutycznych "Solo" i "ABC". Na uczestników Konkursu czekały nagrody i dyplomy. Szczegółową listę laureatów Konkursu podamy już wkrótce.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group