Środa, 4 sierpnia
Imieniny: Dominika, Jana
Czytających: 3225
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Konkursu plastyczny „Portret Świętego Mikołaja”

Piątek, 27 grudnia 2013, 7:50
Aktualizacja: Poniedziałek, 30 grudnia 2013, 12:22
Autor: opr.red.
Wałbrzych: Konkursu plastyczny „Portret Świętego Mikołaja”
Fot. użyczone
W Pasażu Tesco odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników III edycji miejskiego konkursu plastycznego „Portret Świętego Mikołaja”. Przy zaaranżowanej wystawie nagrodzonych i wyróżnionych prac laureaci konkursu otrzymali nagrody rzeczowe oraz okolicznościowe dyplomy.

Organizatorem konkursu była Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21 im. Olimpijczyków Polskich w Wałbrzychu, Ośrodek Społeczno - Kulturalny Spółdzielni Mieszkaniowej „Podzamcze” w Wałbrzychu oraz Pasaż Tesco w Szczawnie Zdroju. Konkurs adresowany był do najmłodszych uczniów szkół podstawowych z klas I – III oraz do dzieci z oddziałów przedszkolnych. Na konkurs napłynęło 249 prac plastycznych.

Ośmioosobowa komisja konkursowa przyznała 12 nagród oraz 18 wyróżnień w 4 kategoriach wiekowych.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA OTRZYMALI:

I MIEJSCA:

1.Maja Sacher kl. „0”, PSP Nr 21 w Wałbrzychu; op. Halina Krajewska, Magda Mikołajczak
2.Michał Grądalski kl. I, PSP Nr 26 w Wałbrzychu; op. Ewa Pietraszko, Aneta Janiszewska
3.Julia Paryńska kl. II, PSP Nr 21 w Wałbrzychu; op. Halina Krajewska, Magda Mikołajczak
4.Daniel Janeczko kl. III, PSP Nr 37 w Wałbrzychu; op. Marzena Ciecieląg

II MIEJSCA:

1.Zuzanna Świerkowska kl. „0”, PSP Nr 21 w Wałbrzychu; op. Halina Krajewska, Magda Mikołajczak
2.Aleksandra Bystrzak kl. I, PSP Nr 21 w Wałbrzychu; op. Barbara Gniatkowska
3.Natalia Dul kl. II, PSP Nr 28 w Wałbrzychu; op. Beata Detyna – Bujak
4.Szymon Grzesiuk kl. III, PSP Nr 26 w Wałbrzychu; op. Ewa Pietraszko

III MIEJSCA:

1.Julia Plasuń kl. „0”, PSP Nr 21 w Wałbrzychu; op. Danuta Międzybrocka
2.Roksana Gąsiorek kl. I, PSP Nr 21 w Wałbrzychu; op. Anita Szczepańska
3.Kacper Iwański kl. II, PSP Nr 37 w Wałbrzychu; op. Danuta Pilarczyk
4.Edyta Sarzyńska kl. III, PSP Nr 21 w Wałbrzychu; op. Halina Krajewska, Magda Mikołajczak

WYRÓŻNIENIA:

1.Natalia Wąs kl. „0”, PSP Nr 21 w Wałbrzychu; op. Halina Krajewska, Magda Mikołajczak
2.Kamila Szczęsna kl. „0”, PSP Nr 21 w Wałbrzychu; op. Halina Krajewska, Magda Mikołajczak
3.Paulina Partyńska kl. „0”, PSP Nr 21 w Wałbrzychu; op. Halina Krajewska, Magda Mikołajczak
4.Kacper Kubis kl. „0”, PSP Nr 21 w Wałbrzychu; op. Magdalena Bogacz
5.Sonia Namlik kl. I, PSP Nr 37 w Wałbrzychu; op. Joanna Zachariasz
6.Kacper Pluciński kl. I, PSP Nr 26 w Wałbrzychu; op. Ewa Pietraszko, Aneta Janiszewska
7.Aleksandra Wilczyńska kl. I, PSP Nr 28 w Wałbrzychu; op. Małgorzata Wieczorek
8.Laura Pawlik kl. I, PSP Nr 21 w Wałbrzychu; op. Halina Krajewska, Magda Mikołajczak
9.Grzegorz Opalski kl. II, PSP Nr 22 w Wałbrzychu; op. Magda Mikołajczak
10.Kornelia Ejsmont kl. II, PSP Nr 28 w Wałbrzychu; op. Małgorzata Wieczorek
11.Nadia Sacher kl. II, PSP Nr 21 w Wałbrzychu; op. Halina Krajewska, Magda Mikołajczak
12.Weronika Satora kl. II, PSP Nr 26 w Wałbrzychu; op. Agnieszka Ewiak
13.Kinga Siejka kl. II, PSP Nr 28 w Wałbrzychu; op. Beata Detyna – Bujak
14.Julia Gałecka kl. II, PSP Nr 21 w Wałbrzychu; op. Halina Krajewska, Magda Mikołajczak
15.Szymon Weirauch kl. III, PSP Nr 26 w Wałbrzychu; op. Ewa Pietraszko, Urszula Szot
16.Emilia Cajzer kl. III, PSP Nr 21 w Wałbrzychu; op. Halina Krajewska, Magda Mikołajczak
17.Wiktoria Mazurek kl. III, PSP Nr 28 w Wałbrzychu; op. Grażyna Nawrocka
18.Natalia Świtoń kl. III, PSP Nr 21 w Wałbrzychu; op. Małgorzata Kołodziejczak

Wystawa nagrodzonych i wyróżnionych prac udostępniona będzie w Pasażu Tesco do 15 stycznia. Prace plastyczne pozostałych uczestników konkursu wyeksponowane są w Ośrodku Społeczno-Kulturalnym Spółdzielni Mieszkaniowej Podzamcze w Wałbrzychu oraz Publicznej Szkole Podstawowej nr 21 im. Olimpijczyków Polskich.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group