Czwartek, 29 lipca
Imieniny: Marty, Olafa
Czytających: 4021
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kraj: Koszulki siatkarskie z nadrukiem – najmodniejsze wzory w 2020 roku!

Wtorek, 18 lutego 2020, 6:31
Autor: red
Kraj: Koszulki siatkarskie z nadrukiem – najmodniejsze wzory w 2020 roku!
Fot. użyczone
Stroje siatkarskie damskie, podobnie jak pozostałe elementy odzieży sportowej, z roku na rok dyktują nowe trendy mody sportowej. Niestety w przypadku strojów sportowych, aktualne trendy kolorystyczne mogą nie być możliwe do wdrożenia w życie. Co jest tego przyczyną? W jaki inny sposób można zapewnić strojom siatkarskim damskim modny wygląd?

Koszulki siatkarskie – czemu nie obowiązują ich trendy kolorystyczne?

Odpowiedź na to pytanie jest dość prosta. Każda drużyna siatkarska musi mieć jednolite dla wszystkich zawodniczek barwy. Utarło się, że najczęściej nawiązują one do kolorystyki herbu klubu sportowego lub gminy. W przypadku strojów reprezentacji Polski - koszulki siatkarskie odnoszą się kolorystycznie do barw flagi. To właśnie dlatego siatkarki nie mogą zwykle samodzielnie dobierać i zmieniać barw swoich koszulek siatkarskich. To nie oznacza jednak, że stroje siatkarskie damskie muszą być monotonne i nieoryginalne.

Nowoczesne wzornictwo sportowe stawia całej branży wysoką poprzeczkę. Prawie każdy profesjonalny sklep siatkarski oferuje co najmniej kilkanaście wzorów graficznych kompletów drużynowych, a każdy z nich jest dostępny w co najmniej kilku wersjach kolorystycznych. Producent odzieży sportowej PEHA idzie o krok dalej. Każda drużyna, jeśli nie znajdzie w ofercie żadnego stroju, który w 100% odpowiada wizualnym wymaganiom i ogólnym wyobrażeniom - może skorzystać z możliwości wykonania indywidualnego projektu na specjalne zamówienie! Co więcej, personalizacja, czyli nadruk sportowy na koszulkach siatkarskich będzie bezpłatny!

Koszulki siatkarskie z nadrukiem – jak dopasować grafikę tła koszulki?

Koszulki siatkarskie z nadrukiem muszą spełniać określone przepisami wymogi. Po pierwsze – nadruk musi być wyraźnie widoczny. W tym celu najlepiej jest użyć kontrastujących ze sobą kolorów. Warto również pamiętać, żeby grafika umieszczona na dzianinie nie nachodziła za bardzo na miejsce nadruku. Oczywiście nie oznacza to, że siatkarki są skazane na gładkie, proste wzornictwo. Nowoczesne modele strojów siatkarskich damskich to prawdziwa rewia jeśli chodzi o różnorodność motywów i kształtów. Drużyny mogą postawić na motywy florystyczne, monochromatyczne lub zdecydować się na klasykę w nowoczesnym, sportowym wydaniu. Motyw graficzny jest więc tym, co jak najbardziej można dopasować do aktualnych, modowych trendów.

Koszulki siatkarskie nie muszą być nudne. Wybierając damskie stroje siatkarskie, warto jednak skupić się w pierwszej kolejności na kroju, jakości wykonania i zastosowanej dzianinie. Dopiero na końcu dopasowywać design do aktualnych trendów.

Twoja reakcja na artykuł?

1
17%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
33%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
17%
Złości
2
33%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group