Dzięki realizacji informacji własnej funkcjonariusze z „dwójki” zatrzymali mężczyznę w czwartek około godziny 14:30 w dzielnicy Sobięcin. Mężczyzna w maju tego roku trzykrotnie popełnił przestępstwo polegające na przecięciu kabli telekomunikacyjnych i ich kradzieży.rn rnW wyniku uszkodzenia sieci telekomunikacyjnej doszło do zakłóceń na łączach. Straty operator oszacował na kwotę około 2 tysięcy złotych. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów i złożył wyjaśnienia. Teraz grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.
Kradł kable sieci telekomunikacyjnej
Audio
Czytaj na głos
Działania operacyjne policjantów Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji II w Wałbrzych doprowadziły do zatrzymania złodzieja kabli telekomunikacyjnych.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.