Poniedziałek, 22 czerwca

Kradł kable sieci telekomunikacyjnej

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Działania operacyjne policjantów Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji II w Wałbrzych doprowadziły do zatrzymania złodzieja kabli telekomunikacyjnych.

Dzięki realizacji informacji własnej funkcjonariusze z „dwójki” zatrzymali mężczyznę w czwartek około godziny 14:30 w dzielnicy Sobięcin. Mężczyzna w maju tego roku trzykrotnie popełnił przestępstwo polegające na przecięciu kabli telekomunikacyjnych i ich kradzieży.rn rnW wyniku uszkodzenia sieci telekomunikacyjnej doszło do zakłóceń na łączach. Straty operator oszacował na kwotę około 2 tysięcy złotych. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów i złożył wyjaśnienia. Teraz grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka