Środa, 22 września
Imieniny: Maurycego, Tomasza
Czytających: 3745
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Kradzież, do której nie doszło

Środa, 15 stycznia 2020, 13:26
Aktualizacja: Piątek, 17 stycznia 2020, 8:30
Autor: red
Wałbrzych: Kradzież, do której nie doszło
Fot. KMP Wałbrzych
Funkcjonariusze z Komisariatu Policji I w Wałbrzychu otrzymali zgłoszenie o kradzieży samochodu marki Chevrolet o wartości 15 000 zł. 49–letni mieszkaniec Wałbrzycha poinformował, że wieczorem zaparkował auto przy ul. Hetmańskiej w Wałbrzychu. Gdy rano wstał stwierdził brak pojazdu.

Rano, 12 stycznia do Komisariatu I Policji w Wałbrzychu przyszedł 49-letni mężczyzna. Wałbrzyszanin złożył zawiadomienie o kradzieży należącego do niego Chevroleta o wartości 15 000 zł. Mężczyzna oświadczył, że dzień wcześniej zaparkował samochód pod blokiem przy ul. Hetmańskiej. Gdy rano wyszedł z domu po samochodzie nie było śladu.

Po przyjęciu zgłoszenia policjanci przystąpili do działania. Komunikat z opisem utraconego auta oficer dyżurny przekazał patrolom, a kryminalni udali się natomiast na miejsce kradzieży pojazdu. Duże było zdziwienie mundurowych, gdy odnaleźli Chevroleta stojącego spokojnie 300 metrów od miejsca, w którym został zaparkowany wieczorem.

Wyjaśnienie sprawy okazało się bardzo proste. Córka właściciela samochodu wieczorem wzięła samochód ojca i pojechała nim na zakupy. Gdy wróciła zaparkowała auto w innym miejscu. Zapomniała o tym fakcie poinformować tatę. Na szczęście w tym przypadku zawiodła jedynie komunikacja na linii córka - ojciec, a sprawa dla zawiadamiającego zakończyła się pomyślnie.

Twoja reakcja na artykuł?

5
42%
Cieszy
2
17%
Hahaha
1
8%
Nudzi
2
17%
Smuci
1
8%
Złości
1
8%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group