Poniedziałek, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 4990
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Kredyt gotówkowy w Wałbrzychu – adresy banków i oferty kredytu. Kredyt online

Niedziela, 13 czerwca 2021, 6:46
Autor: red
Wałbrzych: Kredyt gotówkowy w Wałbrzychu – adresy banków i oferty kredytu. Kredyt online
Fot. Adobe
Kredyt gotówkowy można wziąć w wielu bankach, których placówki znajdują się w Wałbrzychu. Przestawiamy listę banków i ich adresów w Wałbrzychu oraz informacje o dostępnych ofertach kredytu gotówkowego. Wyjaśniamy też, jakie są plusy i minusy kredytu online.

Kredyt gotówkowy w Wałbrzychu - adresy banków i oferty kredytu

Kredyt gotówkowy wyróżnia się tym, że można go zaciągnąć na dowolny cel, nie wiąże się z wieloma formalnościami, a na decyzję o jego przyznaniu nie trzeba długo czekać. Banki oferujące kredyt gotówkowy w Wałbrzychu mają wiele produktów tego rodzaju, dlatego jeśli planujesz zaciągnąć kredyt gotówkowy, najpierw spójrz, który bank ma najciekawszą ofertę. Możesz też od razu sprawdzić, gdzie jest najbliższa placówka wybranego banku. Jeśli chcesz wziąć kredyt gotówkowy przez Internet, na końcu tekstu znajdziesz praktyczne porady związane z tym tematem.

Sprawdź ofertę banków i ich adresy w Wałbrzychu

W porównaniu z innymi produktami bankowymi, takimi jak np. kredyt hipoteczny, kredyt gotówkowy można otrzymać łatwo i szybko. Nierzadko wystarczy jedna wizyta w banku i sprawa załatwiona. Dla mieszkańców Wałbrzycha i okolic przygotowaliśmy specjalną ściągawkę z propozycjami kredytu gotówkowego i wałbrzyskimi adresami oddziałów oferujących je banków (w kolejności alfabetycznej).

Alior Bank

Oddziały w Wałbrzychu:
ul. Długa 4B, 58-300 Wałbrzych
ul. Juliusza Słowackiego 25, 58-300 Wałbrzych
ul. Janusza Kusocińskiego 1A, 59-309 Wałbrzych (placówka partnerska)

Oferowany kredyt gotówkowy to m.in.: e-Pożyczka (RRSO 13,7%), Pożyczka na klik (RRSO 7,43%), Pożyczka z Mikrokosztami (RRSO 13,68%), Pożyczka internetowa (RRSO 9,02%).

Bank Millennium SA

Oddziały w Wałbrzychu:
ul. Janusza Kusocińskiego 3, 58-309 Wałbrzych

Oferowany kredyt gotówkowy to m.in.: Pożyczka gotówkowa w promocji (RRSO 15,32%), Pożyczka gotówkowa - uwaga: oferta wyłącznie dla pracowników branży finansowej i ubezpieczeniowej (RRSO 7,12%), Limit w koncie osobistym (RRSO 7,44%).

Bank Pekao S.A.

Oddziały w Wałbrzychu:
ul. Henryka Sienkiewicza 8, 58-300 Wałbrzych

Oferowany kredyt gotówkowy to m.in.: Pożyczka na wiosenne porządki (RRSO 12,53%), Pożyczka z ubezpieczeniem (RRSO 16,36%), Limit w koncie (RRSO 11,75%).

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Oddziały w Wałbrzychu:
ul. Aleja Wyzwolenia 2, 58-300 Wałbrzych
ul. Główna 8C, 58-309 Wałbrzych

Oferowany kredyt gotówkowy to m.in.: Kredyt Gotówkowy (RRSO 12,42%), Pierwsza Pożyczka (RRSO 8,92%), Kredyt Konsolidacyjny (RRSO 7,44%), Kredyt Odnawialny w koncie (RRSO 7,43%).

Crédit Agricole Bank Polska S.A

Oddziały w Wałbrzychu:

ul. Juliusza Słowackiego 7, 58-300 Wałbrzych

ul. Broniewskiego 65B.

Oferowany kredyt gotówkowy to m.in.: Kredyt gotówkowy (RRSO 14,75%), Powitalny kredyt gotówkowy - oferta dla nowych kredytobiorców (RRSO 0%), Kredyt gotówkowy - oferta specjalna dla grup zawodowych (RRSO 10,62% lub 11,51%).

Getin Noble Bank S.A.

Oddziały w Wałbrzychu:
ul. Janusza Kusocińskiego 13, 58-309 Wałbrzych

Oferowany kredyt gotówkowy to m.in.: Kredyt gotówkowy (RRSO 7,40%), Kredyt konsolidacyjny (RRSO 7,40%), Limit w rachunku (RRSO 7,40%).

ING Bank Śląski S.A.

Oddziały w Wałbrzychu:
ul. Juliusza Słowackiego 7, 58-300 Wałbrzych

Oferowany kredyt gotówkowy to m.in.: Pożyczka gotówkowa (RRSO 7,22%), Limit zadłużenia w koncie (RRSO 7,78%), Pensja na już (oprocentowanie 0%, jednorazowa opłata 40 zł za udzielenie).

PKO Bank Polski S.A.

Oddziały w Wałbrzychu:
ul. Janusza Kusocińskiego 4, 58-309 Wałbrzych
ul. Bolesława Chrobrego 9, 58-300 Wałbrzych
ul. Henryka Wieniawskiego 70, 58-316 Wałbrzych

Oferowany kredyt gotówkowy to m.in.: Pożyczka gotówkowa (RRSO 7,45%), Pożyczka konsolidacyjna (RRSO 7,45%), Limit odnawialny (RRSO 12,66%).

Santander Consumer Bank

Oddziały w Wałbrzychu:
ul. Główna 6, 58-300 Wałbrzych
ul. Juliusza Słowackiego 20b, 58-300 Wałbrzych
ul. Bolesława Chrobrego 7, 58-300 Wałbrzych
ul. Palisadowa 2e, 58-316 Wałbrzych (placówka partnerska)

Oferowany kredyt gotówkowy to m.in.: Kredyt gotówkowy online (RRSO 11,25%), Kredyt gotówkowy (RRSO 11,13%), Kredyt w rachunku płatniczym (RRSO 8,52%).

*Uwaga! Przed rozpoczęciem poszukiwań najlepszego kredytu gotówkowego warto poznać podstawowe informacje na ten temat – polecamy artykuł na stronie wygranaonline.

A może kredyt gotówkowy online?

W dzisiejszych czasach kredyt gotówkowy można zaciągnąć nie tylko w placówce banku, ale też od początku do końca przez Internet. Taka metoda na pewno oszczędzi nam sporo czasu na wizytach w banku, jest przy tym bardzo wygodna, ponieważ wnioskować o kredyt możemy w dowolnym miejscu i dogodnym czasie – przez komputer albo smartfon. Wystarczy wypełnić odpowiedni e-wniosek o kredyt gotówkowy zamieszczony na stronie internetowej danego banku. Tak jak zwykle, trzeba w nim podać swoje dane osobowe, kontaktowe, informacje na temat dochodów i zatrudnienia oraz wydatków i istniejących już zobowiązań finansowych. Wypełnienie wniosku o kredyt gotówkowy nie powinno zająć więcej jak kilkanaście minut, a potem pozostaje czekać na rozpatrzenie go przez bank. Jeśli chodzi o kredyt gotówkowy, banki podejmują decyzję w sprawie przyznania kredytu wyjątkowo szybko - czasem jest to kwestia minut. Jeśli bank zgadza się udzielić nam kredytu gotówkowego, podpisanie umowy także może nastąpić online, a więc wizyta w oddziale banku okazuje się zupełnie zbędna.

Czy kredyt gotówkowy online ma jakieś wady? Jeśli chodzi o bezpieczeństwo takiego rozwiązania, nie powinniśmy się martwić. Banki bardzo skrupulatnie zabezpieczają się przed atakami hakerów, więc jeśli zachowamy podstawowe zasady bezpiecznego korzystania z Internetu, nic nam nie grozi. Prawdą jest natomiast, że w przypadku zaciągania kredytu przez Internet, nie mamy możliwości negocjowania jego warunków. Jeśli więc chcesz porozmawiać z doradcą kredytowym banku np. o możliwości obniżenia prowizji czy oprocentowania, po kredyt gotówkowy udaj się jednak do oddziału instytucji w Wałbrzychu.

Twoja reakcja na artykuł?

1
20%
Cieszy
2
40%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
40%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group