Środa, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 2911
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Krótka sesja Rady Miasta

Czwartek, 17 listopada 2016, 14:15
Aktualizacja: 14:34
Autor: Robert Bajek
Wałbrzych: Krótka sesja Rady Miasta
Fot. Robert Bajek
Dzisiaj w Sali Witrażowej wałbrzyskiego Ratusza odbyła się dodatkowa sesja Rady Miasta Wałbrzycha. Porządek obrad zawierał jedynie kilka punktów.

Ważnym punktem obrad była Uchwała Rady Miejskiej Wałbrzycha zmieniająca uchwałę z dnia 22 sierpnia 2013 roku, określającą możliwość udostępniania innym operatorom i przewoźnikom przystanków komunikacyjnych, których właścicielem lub zarządcą jest Gmina Wałbrzych. W wyniku przeprowadzonej dyskusji i głosowania Rada Miasta przyjęła uchwałę, która daje możliwość korzystania z przystanków w dzielnicy Podgórze operatorom zewnętrznym, przewożącym pracowników do zakładów pracy w podwrocławskich Kobierzycach.

Kolejnym punktem obrad była uchwała dotycząca zmiany uchwały w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Miasta Wałbrzycha na lata 2016-2031. Ta uchwała została podjęta bez zastrzeżeń. Natomiast zastrzeżenia pojawiły się w punkcie zawierającym uchwałę zmieniającą poprzednią uchwałę z dnia 29 grudnia 2015, która dotyczyła budżetu Miasta Wałbrzycha na rok 2016. Uchwała została ostatecznie przyjęta 14 głosami "za", a 9 Radnych postanowiło nie oddać głosu w tej sprawie. W interpelacjach i wnioskach Radnych pojawiła się sprawa sygnalizacji świetlnej na terenie naszego miasta, której działanie należy zweryfikować.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group