Poniedziałek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 2329
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kto ma najpiękniej wystrojony budynek?

Wiadomości: REGION, Głuszyca
Czwartek, 29 grudnia 2011, 7:38
Aktualizacja: 7:38
Autor: PAW
Fot. red
Urząd Miejski w Głuszycy już w październiku ogłosił konkurs na najpiękniejszy wystrój świąteczny budynku mieszkalnego jednorodzinnego lub wielorodzinnego.

Dla zwycięzców, jako nagrody, przygotowane są bony towarowe o łącznej wartości 2 000 zł.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w dwóch kategoriach: budynek jednorodzinny – nagroda o wartości: 800 zł orz budynek wielorodzinny – nagroda o wartości: 1200 zł. Komisja konkursowa, w terminie uzgodnionym ze zgłaszającymi udział w konkursie, oceni wybrane miejsca zgłoszone do konkursu.

Wystrój świąteczny powinien być utrzymany nie krócej, niż do 16 stycznia 2012 roku. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi do 31 stycznia 2012 roku.

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest Urząd Miejski w Głuszycy.

2. Przystępując do udziału w konkursie i ubiegając się o nagrody, uczestnicy wyrażają zgodę na zastosowanie wobec nich regulaminu konkursu.

3. Uczestnikami mogą być wszystkie osoby z terenu gminy Głuszyca, z wyłączeniem pracowników Urzędu Miejskiego w Głuszycy i ich rodzin.

4. Konkurs trwa od 14.12.2011 r. do 16.01.2012.

5. Oceny zgłoszeń dokona komisja konkursowa powołana przez organizatora.

6. Aby wziąć udział w konkursie należy nie później niż do dnia 6.01.2012 r. nadesłać na adres: Urząd Miejski w Głuszycy, ul. Grunwaldzka 55 (w wersji papierowej) lub na adres: sekretariat@gluszyca.pl (w wersji elektronicznej) zgłoszenie udziału w konkursie.

7. Zgłoszenie musi zawierać:

a. imię, nazwisko właściciela oraz adres posesji – w przypadku budynku jednorodzinnego,

b. imię i nazwisko upoważnionego przedstawiciela Wspólnoty Mieszkaniowej oraz adres posesji – w przypadku budynku wielorodzinnego,

c. telefon kontaktowy osoby zgłaszającej,

d. minimum jedno zdjęcie świątecznego wystroju budynku / posesji.

7. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie www.gluszyca.pl do dnia 31.01.2012 roku.

8. Zwycięzcy w obu kategoriach otrzymają od organizatora konkursu nagrody w postaci bonów towarowych w terminie do 15.02.2012 r.

9. Uczestnik przystępując do konkursu wyraża tym samym zgodę na opublikowanie nadesłanych zdjęć w serwisie internetowym Urzędu Miejskiego w Głuszycy oraz swojego imienia i nazwiska.

10. Uczestnik oświadcza, że podane przez niego dane są prawdziwe.

11. Dane personalne uczestników konkursu wykorzystane zostaną wyłącznie w celach realizacji konkursu i nie będą podlegać dalszemu przetwarzaniu zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych.

12. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo interpretacji niniejszego regulaminu.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group