Wtorek, 16 sierpnia
Imieniny: Stefana, Emila
Czytających: 6709
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Kto zawalczy o okręgówkę?

Wtorek, 19 lipca 2022, 12:59
Aktualizacja: 13:03
Autor: PAW
REGION: Kto zawalczy o okręgówkę?
Fot. red
Kto w tym sezonie powalczy o awans do klasy okręgowej? Na razie trudno powiedzieć, ale wśród faworytów wymienia się Włókniarza Głuszyca, Iskrę Witków, MKS Szczawno–Zdrój, KS Walim. Na razie skład a Klasy to 15 zespołów. Jako szesnasty dołączy ktoś z wygranych baraży.

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

KP MCK Mieroszów - Włókniarz Głuszyca
AKS II Strzegom - Zagłębie Wałbrzych
Sudety Dziećmorowice - Zieloni Mokrzeszów
MKS Szczawno Zdrój - Szczyt Boguszów-Gorce
KS Walim - Górnik Boguszów-Gorce
LKS Wiśniowa - Herbapol Stanowice
Czarni Wałbrzych - Podgórze Wałbrzych
Iskra Witków Śląski - baraż 1

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Włókniarz Głuszyca - baraż 1
Podgórze Wałbrzych - Iskra Witków Śląski
Herbapol Stanowice - Czarni Wałbrzych
Górnik Boguszów-Gorce - LKS Wiśniowa
Szczyt Boguszów-Gorce - KS Walim
Zieloni Mokrzeszów - MKS Szczawno Zdrój
Zagłębie Wałbrzych - Sudety Dziećmorowice
KP MCK Mieroszów - AKS II Strzegom

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

AKS II Strzegom - Włókniarz Głuszyca
Sudety Dziećmorowice - KP MCK Mieroszów
MKS Szczawno Zdrój - Zagłębie Wałbrzych
KS Walim - Zieloni Mokrzeszów
LKS Wiśniowa - Szczyt Boguszów-Gorce
Czarni Wałbrzych - Górnik Boguszów-Gorce
Iskra Witków Śląski - Herbapol Stanowice
baraż 1 - Podgórze Wałbrzych

Kolejka 4 - 3-4 września

Włókniarz Głuszyca - Podgórze Wałbrzych
Herbapol Stanowice - baraż 1
Górnik Boguszów-Gorce - Iskra Witków Śląski
Szczyt Boguszów-Gorce - Czarni Wałbrzych
Zieloni Mokrzeszów - LKS Wiśniowa
Zagłębie Wałbrzych - KS Walim
KP MCK Mieroszów - MKS Szczawno Zdrój
AKS II Strzegom - Sudety Dziećmorowice

Kolejka 5 - 10-11 września

Sudety Dziećmorowice - Włókniarz Głuszyca
MKS Szczawno Zdrój - AKS II Strzegom
KS Walim - KP MCK Mieroszów
LKS Wiśniowa - Zagłębie Wałbrzych
Czarni Wałbrzych - Zieloni Mokrzeszów
Iskra Witków Śląski - Szczyt Boguszów-Gorce
baraż 1 - Górnik Boguszów-Gorce
Podgórze Wałbrzych - Herbapol Stanowice

Kolejka 6 - 17-18 września

Włókniarz Głuszyca - Herbapol Stanowice
Górnik Boguszów-Gorce - Podgórze Wałbrzych
Szczyt Boguszów-Gorce - baraż 1
Zieloni Mokrzeszów - Iskra Witków Śląski
Zagłębie Wałbrzych - Czarni Wałbrzych
KP MCK Mieroszów - LKS Wiśniowa
AKS II Strzegom - KS Walim
Sudety Dziećmorowice - MKS Szczawno Zdrój

Kolejka 7 - 24-25 września

MKS Szczawno Zdrój - Włókniarz Głuszyca
KS Walim - Sudety Dziećmorowice
LKS Wiśniowa - AKS II Strzegom
Czarni Wałbrzych - KP MCK Mieroszów
Iskra Witków Śląski - Zagłębie Wałbrzych
baraż 1 - Zieloni Mokrzeszów
Podgórze Wałbrzych - Szczyt Boguszów-Gorce
Herbapol Stanowice - Górnik Boguszów-Gorce

Kolejka 8 - 1-2 października

Włókniarz Głuszyca - Górnik Boguszów-Gorce
Szczyt Boguszów-Gorce - Herbapol Stanowice
Zieloni Mokrzeszów - Podgórze Wałbrzych
Zagłębie Wałbrzych - baraż 1
KP MCK Mieroszów - Iskra Witków Śląski
AKS II Strzegom - Czarni Wałbrzych
Sudety Dziećmorowice - LKS Wiśniowa
MKS Szczawno Zdrój - KS Walim

Kolejka 9 - 8-9 października

KS Walim - Włókniarz Głuszyca
LKS Wiśniowa - MKS Szczawno Zdrój
Czarni Wałbrzych - Sudety Dziećmorowice
Iskra Witków Śląski - AKS II Strzegom
baraż 1 - KP MCK Mieroszów
Podgórze Wałbrzych - Zagłębie Wałbrzych
Herbapol Stanowice - Zieloni Mokrzeszów
Górnik Boguszów-Gorce - Szczyt Boguszów-Gorce

Kolejka 10 - 15-16 października

Włókniarz Głuszyca - Szczyt Boguszów-Gorce
Zieloni Mokrzeszów - Górnik Boguszów-Gorce
Zagłębie Wałbrzych - Herbapol Stanowice
KP MCK Mieroszów - Podgórze Wałbrzych
AKS II Strzegom - baraż 1
Sudety Dziećmorowice - Iskra Witków Śląski
MKS Szczawno Zdrój - Czarni Wałbrzych
KS Walim - LKS Wiśniowa

Kolejka 11 - 22-23 października

LKS Wiśniowa - Włókniarz Głuszyca
Czarni Wałbrzych - KS Walim
Iskra Witków Śląski - MKS Szczawno Zdrój
baraż 1 - Sudety Dziećmorowice
Podgórze Wałbrzych - AKS II Strzegom
Herbapol Stanowice - KP MCK Mieroszów
Górnik Boguszów-Gorce - Zagłębie Wałbrzych
Szczyt Boguszów-Gorce - Zieloni Mokrzeszów

Kolejka 12 - 29-30 października

Włókniarz Głuszyca - Zieloni Mokrzeszów
Zagłębie Wałbrzych - Szczyt Boguszów-Gorce
KP MCK Mieroszów - Górnik Boguszów-Gorce
AKS II Strzegom - Herbapol Stanowice
Sudety Dziećmorowice - Podgórze Wałbrzych
MKS Szczawno Zdrój - baraż 1
KS Walim - Iskra Witków Śląski
LKS Wiśniowa - Czarni Wałbrzych

Kolejka 13 - 5-6 listopada

Czarni Wałbrzych - Włókniarz Głuszyca
Iskra Witków Śląski - LKS Wiśniowa
baraż 1 - KS Walim
Podgórze Wałbrzych - MKS Szczawno Zdrój
Herbapol Stanowice - Sudety Dziećmorowice
Górnik Boguszów-Gorce - AKS II Strzegom
Szczyt Boguszów-Gorce - KP MCK Mieroszów
Zieloni Mokrzeszów - Zagłębie Wałbrzych

Kolejka 14 - 12-13 listopada

Włókniarz Głuszyca - Zagłębie Wałbrzych
KP MCK Mieroszów - Zieloni Mokrzeszów
AKS II Strzegom - Szczyt Boguszów-Gorce
Sudety Dziećmorowice - Górnik Boguszów-Gorce
MKS Szczawno Zdrój - Herbapol Stanowice
KS Walim - Podgórze Wałbrzych
LKS Wiśniowa - baraż 1
Czarni Wałbrzych - Iskra Witków Śląski

Kolejka 15 - 19-20 listopada

Iskra Witków Śląski - Włókniarz Głuszyca
baraż 1 - Czarni Wałbrzych
Podgórze Wałbrzych - LKS Wiśniowa
Herbapol Stanowice - KS Walim
Górnik Boguszów-Gorce - MKS Szczawno Zdrój
Szczyt Boguszów-Gorce - Sudety Dziećmorowice
Zieloni Mokrzeszów - AKS II Strzegom
Zagłębie Wałbrzych - KP MCK Mieroszów

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
100%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group