Poniedziałek, 18 października
Imieniny: Juliana, Łukasza
Czytających: 2678
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Kto zawinił – pies czy człowiek?

Poniedziałek, 10 grudnia 2018, 14:31
Aktualizacja: 14:45
Autor: red
Wałbrzych: Kto zawinił – pies czy człowiek?
Fot. KMP Wałbrzych
Wczoraj wieczorem na skrzyżowaniu śródmiejskich ulicy Limanowskiego i Zajączka doszło do niecodziennej, ale bardzo groźnie wyglądającej sytuacji.

Z relacji mężczyzny, który uczestniczył w zdarzeniu, wynika, że szedł on wraz z córką i jej koleżanką ulicą Zajączka. W pewnym momencie pies prowadzony przez nastolatka, który przechodził obok, rzucił się na córkę mężczyzny. Amstaff był na tyle zdeterminowany, że nie zamierzał puścić dziewczynki i zaczął ciągnąć ją po chodniku. Jego opiekun bezradnie przyglądał się całej sytuacji i nie potrafił przywołać psa do porządku. Zdesperowany ojciec podjął błyskawiczne kroki. Wyciągnął z kieszeni scyzoryk i dwukrotnie uderzył psa w głowę. Dopiero wtedy zwierzę odpuściło i dziewczynka była wolna. Z relacji mężczyzny wynika, że opiekun wraz dwoma towarzyszącymi osobami szybko oddalili się z miejsca zdarzenia. Mężczyzna zawiózł córkę do szpitala. Na szczęście dziecko nie odniosło poważniejszych obrażeń ciała, bowiem ubrane było w ciepłą, grubą, puchową kurtkę.

Dziś mężczyzna zgłosił fakt ataku psa na komisariacie policji w Wałbrzychu, co potwierdza sama policja. Tymczasem wczoraj wieczorem w mediach społecznościowych pojawił się wpis mówiący o tym, że ktoś zranił amstaffa. Pojawiły się pod tym wpisem dość agresywne i wulgarne komentarze. Policja chce poznać relację chłopca, który opiekował się psem i wzywa go do zgłoszenia się do II Komisariatu Policji. Jednocześnie policja apeluje o to, by w mediach społecznościowych nie nakręcać spirali nienawiści w tym konkretnym temacie.

Twoja reakcja na artykuł?

2
7%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
4%
Nudzi
0
0%
Smuci
9
32%
Złości
16
57%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (30) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group