Środa, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 3776
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Kowalowa: Ktoś wrzucił psa do rzeki – poszukujemy sprawcy

Wtorek, 21 marca 2017, 11:03
Autor: red
REGION, Kowalowa: Ktoś wrzucił psa do rzeki – poszukujemy sprawcy
Fot. użyczone
Nieznana osoba wrzuciła psa do rzeki. Zwierzę w ostatniej chwili zostało ocalone od pewnej śmierci.

- To już kolejny przypadek w tej okolicy. Kolejny pies wrzucony do rzeki w okolicach Mieroszowa. Ludzie wskażcie tego zwyrodnialca. To ktoś miejscowy. To Wasz sąsiad - apelują wolontariusze Fundacji "Na pomoc zwierzętom".

Okazuje się, że to już 6 pies w ciągu roku, który zostaje znaleziony w tej rzece. Ta suczka miała dużo szczęścia, chociaż czas pokaże czy jej walka o życie, w lodowatej wodzie nie odbije się na jej zdrowiu, bowiem jest już bardzo stara.
- Na miejscu stwierdziliśmy, że walczyła kilka godzin, na co wskazują ślady, w miejscu, w którym próbowała się wydostać. Suczka na szczęście została zauważona przez mieszkańców Kowalowej i została w porę wyciągnięta, walczyła już ostatkiem sił z nurtem rzeki - opowiadają wolontariusze.

Zabraliśmy suczkę do weterynarza, gdzie została jej udzielona pomoc. Wyniki suczka ma słabe, po takiej ciężkiej nocy to nic dziwnego. Najbliższe dni pokażą, czy nie rozwinie się jakaś infekcja, a dodatkowo ma guza na listwie mlecznej. Miśka dostała wszystkie niezbędne leki i kroplówkę. Po kilku godzinach pobytu w lecznicy, wyszła już o własnych siłach.

Szukamy sprawcy, ale przede wszystkim właściciela suczki. Tel. 663 482 064. Gwarantujemy anonimowość.

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group