Poniedziałek, 22 lipca
Imieniny: Magdaleny, Marii
Czytających: 5260
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat wałbrzyski: Kurier podkradał towar

Wtorek, 20 września 2022, 8:39
Aktualizacja: 9:10
Autor: red
powiat wałbrzyski: Kurier podkradał towar
Fot. KMP Wałbrzych
Zatrudniony w jednej z firm kurierskich działających na terenie naszego miasta 26–latek został zatrzymany przez policjantów Komisariatu Policji I w Wałbrzychu. Mężczyzna, wykorzystując nieuwagę innych pracowników, zabierał przeznaczone dla nich do dostarczenia przesyłki, a następnie wykradał z nich wartościowe przedmioty, sam je później użytkując.

Pracownik firmy kurierskiej zrobił sobie z tego procederu stałe źródło utrzymania. Przez kilka tygodni przychodząc do pracy wykradał innym kurierom paczki, które w ten sposób nie trafiły do klientów. Znajdujące się w nich ubrania oraz przedmioty codziennego użytku były natomiast użytkowane przez 26-latka. W skradzionych markowych okularach mężczyzna pokazał się nawet w pracy.

Mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego, po złożonym przez pracowników firmy w miniony czwartek zawiadomieniu, został zatrzymany w Starych Bogaczowicach przez policjantów pierwszego komisariatu. Mężczyzna dobrowolnie oddał byłemu już pracodawcy różnego rodzaju buty, spodnie, kurtkę oraz inne przedmioty i wartościowe rzeczy, jednak nie wszystko. Straty wyrządzone przez nieuczciwego pracownika przedstawiciele firmy wstępnie oszacowali na łączną kwotę blisko 5 tysięcy złotych.

Podejrzany podczas czynności procesowych przyznał się do popełnienia zarzucanych mu przestępstw i stanie teraz przed sądem. Za kradzieże grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
3
14%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
7
32%
Złości
12
55%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group