Wtorek, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 2196
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Łapówka mu nie pomogła

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 4 listopada 2010, 7:37
Aktualizacja: 7:38
Autor: red
Policjanci wałbrzyskiej drogówki zatrzymali 58–letniego mężczyznę, który kierował samochodem osobowym będąc w stanie nietrzeźwości. Kierowca chciał wręczyć funkcjonariuszom „łapówkę” w wysokości 300 złotych za odstąpienie od wykonywania czynności służbowych.

Do zdarzenia doszło przy ulicy Świdnickiej w Wałbrzychu.

Policjanci wałbrzyskiej drogówki zatrzymali 58-letniego mężczyznę, który będąc w stanie nietrzeźwości (1,68‰ alkoholu w organizmie) kierował samochodem osobowym Volkswagen Golf. Ponadto za odstąpienie od wykonywania czynności służbowych zatrzymany usiłował wręczyć policjantom „łapówkę” w wysokości 300 złotych. Funkcjonariusze powiadomili drogą radiową oficera dyżurnego o zaistniałej sytuacji i zabezpieczyli do celów procesowych zaproponowaną „łapówkę”. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu wałbrzyskiej komendy.

Grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 8 lat.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~żartowniś,choć trzeźwy 4-11-2010 8:19
No jasne!!! Wariat! Kto trzeźwy wręczał by taką łapówkę, łapóweczkę - rzec by można nawet "łapuńkę" panom policyjantom? Przecież ogólnie wiadomo, że poniżej 500 zł za każde zaczęte 0,5‰, to w ogóle nie ma po co zaczynać rozmowy! I to wyłącznie wtedy jak w zatrzymanym pojeździe ma kto - natychmiast - zająć fotel kierowcy a Panowie Prawastróże sami nie zostaną po tej rozmowie o suchej twarzy! Wniosek prosty, zwłaszcza jak Cię nie stać: piłeś - nie jedź!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group