Piątek, 24 września
Imieniny: Gerarda, Teodora
Czytających: 4242
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Kraj: Laureatka z Wałbrzycha

Wtorek, 26 stycznia 2021, 9:25
Autor: red
Wałbrzych/Kraj: Laureatka z Wałbrzycha
Fot. organizatorzy
Rozstrzygnięcie konkursu „Nasza Praca w PRL” – laureatką mieszkanka Wałbrzycha.

Zakończył się konkurs na najciekawsze zdjęcia z pracy w okresie PRL. Trwał od listopada do 12 stycznia i skierowany był do mieszkańców woj. dolnośląskiego i opolskiego w wieku 50+. Organizatorom udało się zgromadzić wspaniały zbiór fotografii sprzed lat.
Za najlepsze zdjęcie spośród ponad 40 nadesłanych zgłoszeń wybrano to przesłane przez panią Danutę z Wałbrzycha, której serdecznie gratulujemy! Wizerunek pracownicy Ośrodka Sportu i Rekreacji w Świdnicy z promiennym uśmiechem rozmawiająca przez starodawny telefon zachwyciła jury.

II nagrodę przyznano panu Wojciechowi z Namysłowa, a III miejsce przypadło Pani Irenie z Żędowic. W konkursie przyznano także kilka wyróżnień. Gratulacje składamy wszystkim nagrodzonym!

Pełną listę laureatów zamieszczono na stronie konkursu. Wyróżnione przez jury zdjęcia oraz pozostałe nadesłane do konkursu fotografie można już oglądać w pokonkursowej galerii online.

Zapraszamy do obejrzenia docenionej przez organizatorów fotografii pani Danuty oraz całego sentymentalnego zbioru: https://www.aplikuj.pl/konkurs-prl-zachod-galeria

Twoja reakcja na artykuł?

10
83%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
8%
Smuci
1
8%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group