Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 4730
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Leszek Cichoński dziś w A’ Propos – bilety rozlosowane

Piątek, 3 grudnia 2010, 12:57
Aktualizacja: 12:57
Autor: red
Wałbrzych: Leszek Cichoński dziś w A’ Propos – bilety rozlosowane
Fot. organizatorzy
Dziś o godzinie 20.00 w wałbrzyskim klubie A’ Propos zaprezentują się Leszek Cichoński, Mike Greene i David Price Acustic Travellers. Rozlosowaliśmy bilety na ten koncert.

Start dziś o godzinie 20.00.

By wygrać podwójną wejściówkę na ten koncert, wystarczyło wziąć udział w naszym konkursie i odpowiedzieć na pytanie, które brzmiało: Czy Leszek Cichoński jest autorem telewizyjnych kursów dla gitarzystów?

Prawidłowa odpowiedź brzmi TAK. Wśród osób, które udzieliły poprawnej odpowiedzi, rozlosowaliśmy podwójną wejściówkę. Szczęście uśmiechnęło się do Krzysztofa Nowaka. Gratulujemy.

Ten koncert, to wyjątkowa okazja! Leszek Cichoński grający na gitarze akustycznej z amerykańskim bluesmanem Mikem Greene i kontrabasistą Davidem Price. W programie składającym się z bluesowych standardów i własnych kompozycji artystów.

Mike Greene urodził się w Brooklyn NY. Jego projekty bazują na „american routs”: folk, blues, country, rock Świetnie gra na gitarze, mandolinie, banjo i akordeonie, a mocny i ciepły głos jest owacyjnie przyjmowany przez najbardziej wyrafinowaną publiczność.

Leszek Cichoński – gitarzysta (kompozytor, autor podręczników i telewizyjnych kursów dla gitarzystów). Jego grupa „Guitar Workshop” powstała w 1991roku promując wydanie szkoły dla gitarzystów „ Blues – Rock Guitar Workshop”. Najbardziej spektakularnym przedsięwzięciem realizowanym przez niego jest „Thanks Jimi Festival” oraz Gitarowy Rekord Guinessa.

David Price – pochodzi z Californi. Grał w wielu formacjach bluesowych m.in. z John „Brodway” Tucker Band. Grał z takimi muzykami jak Johnny Rivers, Joan Baez oraz Leszkiem Cichońskim i Wojtkiem Karolakiem . Jest również aktorem gra w polskich serialach i filmach.

Mike Greene -voc. guit.
Leszek Cichoński – guit.voc.
David Price – d. bass (kontrabas)

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group