Środa, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 2740
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Levandek Izba Blues Band w A’ Propos – BILETY DO WYGRANIA

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 28 kwietnia 2010, 8:45
Aktualizacja: Poniedziałek, 3 maja 2010, 10:06
Autor: red
Fot. organizatorzy
W niedzielę 2 maja w wałbrzyskim Klubie Muzycznym A' Propos wystąpi zespół Levandek Izba Blues Band. Mamy dwie podwójne wejściówki na to wydarzenie muzyczne.

Koncert zaplanowano na 2 maja na godzinę 20.00. Wtedy na scenie wałbrzyskiego Klubu Muzycznego A’ Propos pojawi się zespół Levandek Izba Blues Band.

Izba to najbardziej „czarny” wokalista polskiej sceny muzycznej. Pod tym określeniem kryje się nie tylko niezwykłe brzmienie jego głosu. To także znakomite pełne wyrazu interpretacje bluesowych, jazzowych, a także rockowych standardów, po które sięga Izba. Wprowadza te utwory do swojego repertuaru ze świadomością, że wykonywane były przez największe wokalne sławy, ale wykonuje je bez kompleksów, nadając im w swoich interpretacjach nowe intrygujące i oryginalne brzmienie. Od kilkunastu lat współpracuje ze Zbigniewem Lewandowskim, czyli „Levandkiem”, z którym na przestrzeni ostatnich lat stworzyli wiele interesujących projektów, które prezentowali na wielu festiwalach i scenach klubowych, zbierając bardzo pochlebne recenzje.

Na scenie A’ Propos wystąpią w składzie: Jan „IZBA” Izbiński – gitara/vocal, Piotr Kałużny – instrumenty klawiszowe, Janusz „KANAPA” Jędrzejewski – gitara basowa, Zbigniew „LEVANDEK” Lewandowski – perkusja .

Mamy dla naszych czytelników nagrodę w postaci dwóch podwójnych wejściówek na ten koncert. Wystarczy wziąć udział w naszym konkursie i odpowiedzieć na pytanie, które brzmi: Czy pseudonim „Levandek” jest używany przez Zbigniewa Lewandowskiego?

Odpowiedzi należy wysłać na numer 7116 w treści sms wpisując: PT.KONW:LE.TAK lub PT.KONW:LE.NIE

Na odpowiedzi czekamy do niedzieli 2 maja do godziny 15.00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie.

Cena sms 1 zł + VAT (1,22 zł).

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group