Środa, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 2689
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Liga MTB CC XC Aglomeracji Wałbrzyskiej rozstrzygnięta

Środa, 19 października 2016, 15:41
Aktualizacja: 15:44
Autor: PAW
Wałbrzych/REGION: Liga MTB CC XC Aglomeracji Wałbrzyskiej rozstrzygnięta
Fot. Aqua Zdrój Wałbrzych
Liga MTB CC XC Aglomeracji Wałbrzyskiej – Wałbrzych 2016 zakończona startem najmłodszych adeptów kolarstwa górskiego na Słonecznej Polanie w Szczawnie Zdroju.

Młodym kolarzom dopisała piękna pogoda, bowiem przyświecało słońce i nie padał deszcz, co sprzyjało sportowej rywalizacji na dość trudnej i wymagającej trasie przygotowanej przez organizatora Ligi. Wyróżnienia dla wszystkich uczestników edycji wręczał Burmistrz Marek Fedoruk. Edycja w Szczawnie Zdroju była finałowym startem pięciu edycji Ligi MTB, która podsumowała również punktację drużynową w kategoriach zawodników dolnośląskich klubów kolarskich.

W finale Ligi MTB CC XC Aglomeracji Wałbrzyskiej uczestniczył Prezes Dolnośląskiego Związku Kolarskiego Rafał Jurkowlaniec, który wręczył okazały puchar zwycięskiej drużynie ufundowany przez DZKOL, a odebrali go zawodnicy UKS Centrum Nowa Ruda. Nie mniej okazałe puchary za drugie i trzecie miejsce w punktacji drużynowej ufundowane przez Dyrektora Ligi Prezesa Aqua Zdroju w Wałbrzychu Mariusza Gawlika odebrali zawodnicy KKW Superior Wałbrzych i Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław.

Finał Ligi MTB nabrał charakteru wielkiego pikniku sportowego z udziałem nie tylko zawodników ale i licznie zgromadzonych ich opiekunów, rodziców, dziadków, młodszego i starszego rodzeństwa.

Wyniki na stronie: www.aqua-zdroj.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group