Poniedziałek, 1 marca
Imieniny: Antoniego, Dawida, Radosława
Czytających: 2832
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Lokalizacja telefonu po numerze czyli jak namierzyć numer telefonu na mapie

Wtorek, 19 stycznia 2021, 6:39
Autor: red
Wałbrzych/REGION: Lokalizacja telefonu po numerze czyli jak namierzyć numer telefonu na mapie
Fot. użyczone
W Internecie jest mnóstwo stron, które oferują namierzanie urządzenia typu smartfon jedynie za pomocą numeru telefonu. Dla osób, które w szybki sposób chcą sprawdzić, gdzie znajduje się osoba, którą chcą namierzyć, jest to opcja wręcz idealna. Ale często zamiast skończyć z lokalizacją danej osoby – kończą z rozczarowaniem. Dlaczego tak się dzieje? No i dlaczego, ucząc się na błędach innych, nie warto decydować się na taki sposób lokalizacji? W tym artykule wyjaśnimy jak chronić się przed oszustwami i faktycznie otrzymać lokalizację osoby, która nas interesuje.

Lokalizowanie po numerze telefonu 

W Internecie roi się od propozycji, że ktoś namierzy nam telefon interesującej nas osoby, jedynie za pomocą numeru jej telefonu. Wiele osób decyduje się na takie rozwiązanie, bo wygląda na szybkie, łatwe i w dodatku dzieje się bez wiedzy właściciela urządzenia przenośne. Jedyne co pozostaje nam po skorzystaniu z takiej usługi to niesmak, zaskoczenie i niedowierzanie. W tym momencie przyjdzie mi zniszczyć wiele wyobrażeń ludzi, ale... Lokalizowanie po numerze telefonu to nie jest zadanie dla kogoś, kto ma stronę w Internecie. Jest to po prostu praktycznie niemożliwe, a w dodatku - nie do końca legalne. Dlaczego? Ponieważ takie działania zarezerwowane są dla służb specjalnych i policji. To oni zajmują się takimi rzeczami i gdyby każdy z nas mógł sobie od tak wszystko sprawdzić... Kto wie co by się wtedy działo na świecie? 

Czy w ogóle da się kogoś zlokalizować?

Odpowiedź brzmi - TAK. Jedne telefony posiadają swoją własną aplikację śledzącą. Na innych można ją po prostu zainstalować. I wtedy z pomocą przychodzą zaufane strony, takie jak np. www.i-mobi.pl/lokalizacja-numeru-telefonu, które nie obiecują gruszek na wierzbie, a konkretne rozwiązania. Na stronie się logujecie, opłacacie wybrany pakiet, instalujecie dedykowaną aplikację na telefonie, który ma być śledzony i gotowe. Macie dostęp nie tylko do samej lokalizacji, ale również SMS-ów i połączeń, które przychodzą i wychodzą z tego telefonu. Proste, prawda? 

A jeśli w waszej głowie pojawia się: "ale przecież osoba śledzona zobaczy, że ma taką aplikację!" to mamy dla was chyba całkiem dobrą informację - aplikacja działa w tle. To znaczy, że po jej zainstalowaniu "chowa się" w telefonie i osoba, która na co dzień korzysta z telefonu w ogóle nie widzi, że takowa aplikacja w ogóle istnieje i sobie na telefonie pracuje. Doskonałe rozwiązanie, prawda? No i w kontrze do lokalizowania po numerze telefonu - to rozwiązanie faktycznie działa. 

Jeśli jesteście zainteresowani takimi rozwiązaniami - na stronie znajdziecie więcej niezbędnych informacji na temat lokalizowania telefonu.

Twoja reakcja na artykuł?

1
8%
Cieszy
4
33%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
8%
Złości
6
50%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group