Czwartek, 23 września
Imieniny: Bogusława, Linusa
Czytających: 3241
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: LOT AW rozwija skrzydła

Piątek, 10 stycznia 2020, 7:25
Aktualizacja: Sobota, 11 stycznia 2020, 9:06
Autor: red
REGION: LOT AW rozwija skrzydła
Fot. użyczone
Lokalna Organizacja Turystyczna Aglomeracji Wałbrzyskiej z przytupem weszła w nowy rok. Budżet organizacji na 2020 rok to prawie pół miliona złotych. Do stowarzyszenia dołączyło także trzech nowych członków i tym samym liczy ono już 28 podmiotów.

Zarząd Lokalnej Organizacji Turystycznej Aglomeracji Wałbrzyskiej przyjął podczas ostatniego posiedzenia walnego w poczet członków stowarzyszenia trzy obiekty turystyczne, których nie trzeba przedstawiać turystom odwiedzającym nasz region.

W skład LOT AW weszli: spółka Landl, właściciel Zespołu Pałacowo – Hotelowego Jedlinka z siedzibą przy ul. Zamkowej 2 w Jedlinie–Zdroju. Firma ta remontuje i udostępnia do zwiedzania zabytkowy, klasycystyczne pałac Seher-Tossów i Kristerów w Jedlince, na którego terenie działają popularne restauracja i lokalny browar.

Kolejne urokliwe miejsce, które weszło w poczet członków LOT AW to słynące z doskonałej, włoskiej kuchni bistro „Zwolna” z siedzibą przy ul. Sienkiewicza 16, także w Jedlinie-Zdroju.

Trzecią firmą, która weszła w skład LOT AW jest przedsiębiorstwo „Iwona”, którym kieruje Iwona Koszycka-Ławska. Jest właścicielem lubianych restauracji i kawiarni „Bohema” w Szczawnie-Zdroju.

Podczas czwartkowego zgromadzenia walnego członków LOT AW oprócz planu działania i budżetu na 2020 rok, ustalono także wysokości rocznych składek członkowskich.

Twoja reakcja na artykuł?

2
40%
Cieszy
2
40%
Hahaha
1
20%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group