Czytających: 4035

Dzierżoniów: Łotysze słabsi od wałbrzyszan. Ostatni sparing Górnika

Niedziela, 14 marca 2010, 16:49
Aktualizacja: 17:01
Piłkarze Górnika Wałbrzych rozegrali ostatni sparing przed zbliżającą się wielkimi krokami rundą wiosenną III ligi. Podopieczni Roberta Bubnowicza wygrali w Dzierżoniowie z łotewską Blazmą Rezekne 2:1.

Jeżeli pogoda nie pokrzyżuje planów to w następną sobotę biało-niebiescy na własnym stadionie podejmą Promień Żary. Wczoraj jednak wałbrzyszanie spotkali się w Dzierżoniowie w meczu kontrolnym z I-ligową drużyną łotewską Blazmą Rzeżyca.

Pierwszego gola w 24 minucie zdobył Dominik Janik, który wbił piłkę do bramki, po wcześniejszym strzale w poprzeczkę Tobiasza. Minęło 7 minut, a w biało-niebiescy prowadzili już 2:0. Błąd bramkarza z Łotwy wykorzystał Michał Łaski. Jeszcze w pierwszej połowie Blazma zdobyła gola kontaktowego, ale do końca spotkania wynik już się nie zmienił.

Górnik Wałbrzych - Blazma Rezekne 2:1 (2:1)
Górnik: Jaroszewski - D. Michalak, Przerywacz, Łaski, G. Michalak, Tobiasz, Wepa, Morawski, Zinke, Janik, Misan oraz Wodzyński, Moszyk, Wojtarowicz, Konarski i Ciołek