Sobota, 10 czerwca
Imieniny: Bogumiła, Małgorzaty
Czytających: 5029
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Maciej Maleńczuk wystąpi w Hotelu Maria – BILETY DLA CZYTELNIKÓW

Czwartek, 27 stycznia 2011, 13:00
Aktualizacja: Niedziela, 13 lutego 2011, 19:33
Autor: red
Wałbrzych: Maciej Maleńczuk wystąpi w Hotelu Maria – BILETY DLA CZYTELNIKÓW
Fot. organizatorzy
Na niedzielę 13 lutego, na godzinę 20.00, zaplanowany jest koncert Macieja Maleńczuka w Hotelu Maria. Mamy podwójną wejściówkę na to wydarzenie muzyczne.

Organizatorem koncertu Macieja Maleńczuka jest Agencja Koncertowa Aplauz Planet z Wałbrzycha.

Bilety na ten koncert w cenie 55 zł / 65 zł / 85 zł do nabycia w Warka Pub ul. Broniewskiego 65 i w recepcji hotelu Maria.

Psychodancing to nowy, koncertowy projekt Macieja Maleńczuka. Jest kontynuacją „Psychopopu” – płyty nagranej przez Maleńczuka z zespołem Püdelsi. Na scenie, obok Maleńczuka, występuje czterech muzyków. Kwartet gra w składzie: Maciej Muraszko – perkusja, Andrzej Laskowski – gitara basowa, Kuba Frydrych – gitara, Grzegorz Stasiuk – electronic keyboard. Program obejmuje zarówno utwory Maleńczuka, jak i stare, sprawdzone, dobrze znane przeboje z repertuaru m.in. Bogdana Łazuki, Wojciecha Młynarskiego, Stanisława Grzesiuka, Johny’ego Casha, Franka Sinatry i innych. Wszystkie utwory, zarówno dawne piosenki Macieja Maleńczuka, jak i przeboje innych wykonawców, grane są w nowych aranżacjach. „Psychodancing” to program zarówno dla tych, którzy lubią i znają stare przeboje, jak dla tych, którym nazwiska ich twórców niewiele mówią. Jest to po prostu zestaw doskonałych piosenek w znakomitym wykonaniu.

By wygrać podwójną wejściówkę na koncert Macieja Maleńczuka wystarczy wziąć udział w naszym konkursie i odpowiedzieć na pytanie, które brzmi: Czy Maciej Maleńczuk jest zapalonym kibicem Cracovii?

Odpowiedzi należy wysyłać na numer 7116 w treści smsa wpisując: PT.KONW:MM.TAK lub PT.KONW:MM.NIE

Na odpowiedzi czekamy do piątku 11 lutego do godziny 15.00. Ze zwycięzcą skontaktujemy się telefonicznie.

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group