Niedziela, 1 października
Imieniny: Danuty, Igora, Remigiusza
Czytających: 5198
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Magia w Książu

Piątek, 25 listopada 2022, 10:35
Aktualizacja: 10:37
Autor: red
Wałbrzych: Magia w Książu
Fot. Zamek Książ
Grudzień to czas w którym Zamek Książ w Wałbrzychu staje się królestwem Św. Mikołaja i jego pomocników. W tym roku do grona reniferów, elfów i śnieżynek dołączą na jeden dzień przybysze z Krainy Lody czyli księżniczka Elza i bałwanek Olaf.
Spotkacie ich w Zamku Książ 2 grudnia, podczas otwarcia zimowej wystawy Magia Świąt w godzinach 16:00–20:00.
- Świętujcie razem z nami! Specjalnie na to wydarzenie, 2 grudnia, przygotowaliśmy tańsze bilety – w cenie 30 zł/osoby. Bilet upoważnia do zwiedzania Zamku Książ bez systemu audiogudie – zaprasza kierowniczka działu marketingu i sprzedaży w Zamku Książ, Kamila Świerczyńska.

Trasa prowadzi przez świątecznie udekorowane zamkowe sale: wśród inspiracji do powstania świątecznego wystroju pojawią się m.in. Ekspres Polarny, Królowa Śniegu, czy świat zaczarowanej Narni.

- Spędźcie z nami to zimowe popołudnie Zobaczcie efekty pracy najlepszych florystów z Polski i przybijcie piątkę z Olafem z Event Fabryka, którego mogliście spotkać podczas tegorocznego Festiwalu Kwiatów – zachęcają organizatorzy.

Bilety online:
www.bilety.ksiaz.walbrzych.pl

W grudniu na najmłodszych turystów czeka w Książu wiele niespodzianek. Jedną z nich jest możliwość spotkania… świętego Mikołaja! Baśniowy Książ Św. Mikołaja to rodzinna trasa turystyczna, podczas której zamkowa Śnieżynka zabierze najmłodszych turystów w podróż do świata zimowych opowieści. Wspólnie wybierzmy się w tą świąteczną wyprawę, gdzie poznamy książańskie legendy, zimowe historie i …Rudolfa.

Podczas zwiedzania dzieci otrzymają świąteczne czapki oraz słodkości od mecenasa Zamku – firmy Śnieżka. Bilet można kupić w kasie lub online na: www.bilety.ksiaz.walbrzych.pl

Twoja reakcja na artykuł?

14
70%
Cieszy
1
5%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
5
25%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group