Niedziela, 28 czerwca

Marcel Chećko wiceprzewodniczącym Rady Powiatu SLD

Audio

Czytaj na głos

Autor: opr. PAW 1 min czytania

W środę 15 czerwca odbyła się Rada Powiatowa SLD w Wałbrzychu.

Na spotkaniu dokonano wyboru wiceprzewodniczącego Rady Powiatu SLD, a także członka Rady Dolnośląskiej SLD. W wyniku glosowania na obie funkcje został wybrany Marcel Chećko

Przypomnijmy, że 9 kwietnia odbył się Zjazd Powiatowy SLD Wałbrzych. Doszło wówczas do wyboru nowych władz, które mają wyprowadzić Sojusz na prostą i spowodować, że to ugrupowanie polityczne, które ma także na arenie krajowej olbrzymie problemy i niezbyt wysokie poparcie, ponownie stanie się poważną siłą w wałbrzyskiej polityce.

Przewodniczącym SLD wybrano Krzysztofa Strzelca, (startował m.in. bez powodzenia w wyborach samorządowych w 2014 roku), a sekretarzem została wybrana ponownie Krystyna Klimas.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka