Sobota, 16 stycznia
Imieniny: Waldemara, Włodzimierza
Czytających: 3141
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Marsz do wiosny

Niedziela, 30 marca 2014, 12:30
Autor: red
Wałbrzych: Marsz do wiosny
Fot. UM Wałbrzych
21 marca Placówka Wsparcia Dziennego w Wałbrzychu wraz z Centrum Aktywności Lokalnej wspólnie przygotowali i wzięli udział w "II MARSZU DO WIOSNY".

Uczestnicy happeningu przebrani w kolorowe stroje, wyposażeni we własnoręcznie przygotowane transparenty i dekoracje, skandując przygotowanie na powitanie wiosny hasła, wyruszyli z placu przy ul. Mickiewicza.

Trasa parady została dokładnie zaplanowana i obejmowała przemarsz ulicami Moniuszki, wałbrzyskim Rynkiem, Placem Magistrackim, ul. Słowackiego, Pl. Grunwaldzkim oraz Pl. Tuwima. Wszyscy uczestnicy z zaangażowaniem i energią witali napotkane na ulicy osoby, sprzedawców wyglądających zza witryn sklepowych, a także kierowców, którzy pozdrawiali ich dźwiękami klaksonów. Przechodnie widząc barwnych, skandujących ludzi przystawali na chwilę z zaciekawieniem, szczerze się uśmiechając, niejednokrotnie machali i powtarzali zasłyszane z oddali hasła, wiwaty i okrzyki. Parada dała uczestnikom i widzom dużo radości, dobrej zabawy, była okazją przełamania wstydu, a także pozwoliła połączyć pokolenia we wspólnym działaniu.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group