Niedziela, 26 września
Imieniny: Łucji, Justyny
Czytających: 3719
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Kraj: Materace piankowe dla dorosłych

Wtorek, 5 stycznia 2021, 9:16
Autor: red
Wałbrzych/Kraj: Materace piankowe dla dorosłych
Fot. użyczone
Materace piankowe dostępne w sklepie Kaszmirowysen.pl wykonane są z bloku pianki wysokoelastycznej HR.

Charakteryzuje się ona zwiększoną odpornością na wygniatanie oraz trwałością, dzięki gęstości wynoszącej 35 kg/m3. Materac piankowy z pianki HR zapewnia doskonałą elastyczność punktową, podpierając sylwetkę we wszystkich miejscach. Ciało jest odprężone, zrelaksowane,wszelkie uciski na stawy oraz naczynia krwionośne zniwelowane. Krew swobodnie krąży, zwiększając natlenienie całego organizmu. Mimo występowania materacy piankowych w każdej twardości (czyli w kategorii materacy miękkich, materacy średnio twardych, materacy twardych oraz materacy bardzo twardych) polecamy je głównie dzieciom i osobom, których waga nie przekracza 60 kg. Są bowiem mało odporne na duże ciężary i mogą się szybko wypracować. Jeżeli jednak bardzo zależy Ci na materacu piankowym doskonałą alternatywą są materace lateksowe. Te materace piankowe wykonane są z grubej na 16 cm pianki lateksowej, mającej gęstość wynoszącą aż 60 kg/m3. Jest więc bardzo odporna na wygniatanie i trwała. Duża sprężystość gwarantuje bardzo wysoki poziom komfortu. Ciało i kręgosłup są doskonale podparte, a z materaca mogą korzystać nawet osoby, które dużo ważą. Materace piankowe są cenione za elastyczność punktową i odciążenie całego ciała, każdy centymetr jest bowiem doskonale wspierany. Bardzo wygodne i komfortowe materace piankowe znajdziesz na https://www.kaszmirowysen.pl/materace-piankowe.

Z nazwą materace piankowe związane są również pozostałe kategorie. Określamy nią również materace termoelastyczne, materace wysokoelastyczne, materace z pianki profilowanej czy materace z lateksem ( nazwy te spotkamy i w materacach piankowych i w materacach kieszeniowych).

Materace piankowe termoelastyczne zbudowane są z pianki termoelastyczmej Visco Memory reagującej na temperaturę i nacisk. Pod wpływem ciepła pianka mięknie a pod wpływem nacisku dopasowuje się do kształtu ciała. Materace piankowe z pianki profilowanej i pianki profilowanej Visco są charakterystycznie nacinane. Dzięki licznym wypustkom i wgłębieniom jeszcze lepiej dopasowują się do sylwetki użytkownika i dają odczucie mikromasażu.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
1
100%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group