Czwartek, 7 lipca
Imieniny: Cyryla, Metodego
Czytających: 3203
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Miejsca parkingowe czekają

Wtorek, 20 października 2020, 12:39
Aktualizacja: 13:13
Autor: red
Wałbrzych: Miejsca parkingowe czekają
Fot. SM "Podzamcze"
Rozpoczęto urządzanie parkingu przy nieruchomości Grodzka 5–7 i 9–11 w dzielnicy Podzamcze.

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Podzamcze" w Wałbrzychu przystąpiła do prac związanych z zabudową bramy wjazdowej na teren parking położonego na nieruchomości Grodzka 5-7 i 9-11. Sterowana pilotami brama wjazdowa zostanie zbudowana przed stróżówką, od strony ul. Grodzkiej. Ponadto teren tego parkingu zostanie ogrodzony, a od strony balkonowej budynków Grodzka 5-7 i 9-11, w ogrodzeniu tego parkingu, zostanie zamontowana furtka dla ruchu pieszego.

Na terenie parkingu zostaną wyznaczone i oznaczone numerami miejsca parkingowe. Zgodnie z obowiązującym „Regulaminem określającym zasady wydzierżawiania, udostępniania i korzystania z miejsc parkingowych w zasobach S.M. „Podzamcze” w Wałbrzychu” (zamieszczonego na stronie internetowej www.smpodzamcze.com.pl ) pierwszeństwo w otrzymaniu miejsc parkingowych na parkingu urządzonym na danej nieruchomości mają mieszkańcy tej nieruchomości, zatem w wypadku przedmiotowego parkingu mieszkańcy budynków Grodzka 5-7 i 9-11 będą mieli pierwszeństwo w zawarciu umów dzierżaw wydzielonych miejsc parkingowych.

Opłata za dzierżawę miejsca parkingowego wynosi 30,69zł/m netto. Osoba wskazana przez Komisję do zawarcia umowy dzierżawy będzie zobowiązana do wpłacenia na konto spółdzielni jednorazowej kwoty stanowiącej zabezpieczenie finansowe umowy, wynoszącej 114 zł oraz kwoty kaucji za zaprogramowanego pilota, wynoszącej 100 zł. Kwoty te po zakończeniu umowy dzierżawy będą w całości zwracane, po zdaniu pilota i w przypadku braku zaległości w opłatach za korzystanie z parkingu.

W związku z panującą pandemią prosimy o składanie podań drogą elektroniczną na adres: biuro@smpodzamcze.com.pl lub w formie pisemnej poprzez wrzucenie podania do skrzynki przeznaczonej na korespondencje, która jest zamieszona przed wejściem do Biura Obsługi Interesanta spółdzielni (można wjechać na teren parkingu spółdzielni na czas wrzucenia podania do skrzynki ). Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 74/66-56-963.

Twoja reakcja na artykuł?

6
35%
Cieszy
4
24%
Hahaha
1
6%
Nudzi
1
6%
Smuci
3
18%
Złości
2
12%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group