Poniedziałek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 2951
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Mieroszów: Mieroszów z WOŚP

Czwartek, 14 stycznia 2021, 10:23
Aktualizacja: 12:15
Autor: red
REGION, Mieroszów: Mieroszów z WOŚP
Fot. organizatorzy
Do 29. Finału WOŚP pozostało dwa i pół tygodnia, także przyspieszamy.

Wbrew wszystkiemu, albo pomimo wszystko, wraz z ponad 1362 sztabami w całym kraju oraz poza jego granicami, Mieroszów gra 29. Finał WOŚP 31 stycznia 2021 roku.

Ale uwaga! W tym roku gramy nie w sali spotkań im. W. Szomańskiego MCK, ale w przepięknej zimowej scenerii MIEROSZOWSKIEGO RYNKU!!! Będą licytacje, będzie wesoło, będzie kolorowo, będzie ciekawie, ale także bezpiecznie i zgodnie z wszystkimi zaleceniami obowiązującymi w związku z pandemią COVID-19.

Hasłem tegorocznego finału jest “FINAŁ Z GŁOWĄ” – zbieramy dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. W związku z tym 31 stycznia na ulicach kwestować będzie dziesiątka naszych niezawodnych, uśmiechniętych (choć zamaskowanych) wolontariuszy. W niektórych miejscach w gminie Mieroszów pojawią się również skarbonki stacjonarne, ale o tym jeszcze Was poinformujemy.

Program mieroszowskiego 29 Finału WOŚP przedstawimy w późniejszym terminie. Wszystkie osoby, które chciałyby w jakiś sposób wesprzeć tegoroczny finał, przekazać coś na licytację lub dowiedzieć się czegoś na jego temat ZAPRASZAMY!
Kontakt – facebookowy profil Mieroszowski Sztab Wośp Wośp.

Twoja reakcja na artykuł?

3
33%
Cieszy
1
11%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
5
56%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group