Niedziela, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 3303
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mieroszów zagra z WOŚP

Wiadomości: REGION, Mieroszów
Sobota, 31 grudnia 2011, 7:48
Aktualizacja: 7:49
Autor: opr. PAW
Fot. organizatorzy
Szybkimi krokami zbliża się XX finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Wałbrzychu gwiazdą wieczoru będzie Paweł Kukiz. Atrakcji podczas zbierania pieniędzy dla potrzebujących dzieci nie zabraknie również w Mieroszowie

Już w pierwszy weekend nowego roku, w dniach 6-8 stycznia 2012 roku, w Mieroszowie zagra jubileuszowa XX Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Wydarzenia tradycyjnie otworzy Jam Session, które odbędzie się w Piwniczce, w piątek 6 stycznia od godziny 19.00. W sobotni wieczór, o godzinie 20.00 rozpocznie się „Mieroszowski Koncert Finałowy", który zgodnie z tradycją odbywa się w przeddzień finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To chyba ewenement w skali kraju, ale dzięki temu mieroszowianie bawią się i zbierają datki dłużej, gdyż przychód z biletów zasila konto Fundacji. W jubileuszowym konkursie wystąpią zaprzyjaźnione zespoły z Danii, a także Red Bud z Wrocławia, FOFO i VEAL z Mieroszowa. Gwiazdą koncertu będzie znany w całym kraju zespół JAMAL. Atrakcją sobotniego koncertu będą niewątpliwie licytacje oryginalnych gadżetów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a w tym roku są to: koszulki kubki oraz specjalnie dla Mieroszowa przygotowane gadżety od znanych zespołów rockowych m.in. COMA, THE SIXPOUNDER, FAUST AGAIN. Bilet na koncert będzie kosztował 20 zł, a warto dodać, że to nie koniec jubileuszowych niespodzianek.

8 stycznia 2012 roku Ogólnopolski XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będziemy świętować w nowym obiekcie sportowym przy ulicy Hożej 4. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 15.30, a bilet wstępu na finał kosztować będzie 5 zł. Tego dnia mieszkańcy będą mogli podziwiać występy zespołów muzycznych, tanecznych.

Szczegółowy plan niedzielnego finału zostanie podany na stronie: www.mck.pl oraz na plakatach. Dodatkowych informacji można szukać również na Facebook'owym profilu Mieroszowskiego Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Źródło: www.mieroszow.pl

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group